Wpis z mikrobloga

@adam2a

Ty tak na poważnie XDXDXDXDXD

ONR został założony 14 kwietnia czyli dzisiaj. Marsze z tej okazji odbywają się w co roku innym mieście. Rok temu była to Warszawa, wcześniej Białystok i Poznań.
  • Odpowiedz
Czy wg cb nie mogą już organizować marszu w Gdanśku bo H I T L E R?


@RYSZKRE8888: Nie, nie bo Gdańsk. Przyjmowanie faszystowskiej stylistyki i estetyki jest nieco mylące. Flagi, mundury, równe szeregi, pochody... Zupełnie, jakby ONR wzorowało się na faszystach w kwestii symboliki.
  • Odpowiedz
A może wzroują się na przedwojennym ONR którego członkowie tak dzielnie walczyli z nazistami?


@RYSZKRE8888: Nie chce cię wyprowadzać z błogiej nieświadomości, ale przedwojenne ONR tej symboliki samo nie wymyśliło.
  • Odpowiedz
@adam2a

Nie chce cię wyprowadzać z błogiej nieświadomości, ale przedwojenne ONR tej symboliki samo nie wymyśliło.


Wiesz ja widzę że się sporo różnili jednak od hitlerowców których taki mi podsuwasz. Wystarczy powiedzieć że zarówno przed wojną jak i w jej czasie byli najbardziej współpracującą z żydami organizacją w Polsce.
  • Odpowiedz
Wiesz ja widzę że się sporo różnili jednak od hitlerowców których taki mi podsuwasz.


@RYSZKRE8888: Przede wszystkim różnili się tym, że hitlerowcy ich też uznawali za podludzi. Międzynarodówki nacjonalistów to konglomerat zawiedzionych nadziei.

Wystarczy powiedzieć że zarówno przed wojną jak i w jej czasie byli najbardziej współpracującą z żydami organizacją w Polsce.


Tak, szczególnie gdy przed wojną pomagali Żydom przestrzegać getta ławkowego.
  • Odpowiedz
@adam2a

Przede wszystkim różnili się tym, że hitlerowcy ich też uznawali za podludzi. Międzynarodówki nacjonalistów to konglomerat zawiedzionych nadziei.


A na Ukrainie Litwie to krasnoludki kolaborowały( ͡° ͜
  • Odpowiedz
A na Ukrainie Litwie to krasnoludki kolaborowały( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RYSZKRE8888: Kolaborowali, bo pozwolono im na rolę podwykonawców. W dalszej kolejności czekało ich takie samo ostateczne rozwiązanie.

A czy jeżeli nacjonaliści żydowscy również promowali pomysł getta ławkowego to też byli antysemitami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RYSZKRE8888: Byli nacjololo kretynami. Każdy naród ma swoich.
  • Odpowiedz
@RYSZKRE8888: Serio uważasz, że "zaorałeś lewaka"? xD

Primo - nie sami syjoniści zbudowali Izrael.

Secundo - przywoływanie sukcesu OBCYCH nacjonalistów tylko udowadnia jak beznadziejni byli ci Polscy. Głupi, naiwni, zero sukcesów, śmietnik historii.
  • Odpowiedz