Wpis z mikrobloga

Oglądałam przed chwilą drugą część "Uwaga!" na temat patostreamerów, więc moje pytanie brzmi: Jacy ludzie oglądają program "Uwaga!"? po co? większość materiałów przez nich tworzonych ma kontent patologiczny! Ludzie żyjący w nędzy, śmieciach, brudzie i smrodzie... I oni się dziwią że ludzie lubią oglądać takiego Rafatusa, Magicala i resztę patologii? Czy to jest jakaś różnica oglądać patologię na live czy oglądać patologię w programie Uwaga? to dopiero hipokryzja!
#patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elizaaa91: Ludziom którzy nie mają warunków do normalnego życia, lub są chorzy/niepełnosprawni, pomagają telewidzowie.
Oglądając patostreamy widzowie wspierają debili którym nie chce się iść do normalnej pracy.
  • Odpowiedz
@RegitMell: Własnie o to chodzi że program Uwaga żeruje na tych biednych ludziach, owszem jest możliwe że przez wyemitowanie swojego programu pomogą tym ludziom, w sęsie że ktoś w końcu zobaczy tą biedę i im pomoże, ale tak samo zarabiają na tym pieniążki! Gdyby nie ta patologia taki program jak Uwaga by zbankrutował i nie miał by miejsca w tv... są takimi samymi pasożytami jak patostreamerzy, takie jest moje zdanie...
  • Odpowiedz
@Elizaaa91: Trudno żeby nie zarabiali na tych materiałach, w życiu nie ma nic za darmo... ale skoro mogą pomóc to niech sobie zarabiają ile chcą. Przecież nikogo nie szantażują (chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
  • Odpowiedz
@RegitMell: Naprawdę myślisz że oni robią to po to żeby pomóc? jesteś naiwny... Oni robią to po to żeby zarabiać, a ludzie oglądają bo lubią "dymy"! Następnym razem niech ci redaktorzy od siedmu boleści nie pytają po co ludzie oglądają patostreamerów, odpowiedz jest prosta! LUDZIE KOCHAJĄ DYMY! czy to na you tube czy w tv...
  • Odpowiedz