Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miraski przyłożyłem życiówkę na 5KM. Udało mi się zejść z 19:13 na 19:01 mimo, ze ostatnio zero interwałów i innych treningów na szybkość. Tylko trochę pluje sobie w brodę, ze zamulilem i nie przypilnowałem total time, bo przecież spokojnie mogłem przycisnąć te 2 sekundy i zrobić sub18. Pilnowałem czasu danego okrążenie i nie przyszło mi do głowy zerknąć na total time. No cóż za tydzień kolejny parkrun. #bieganie #biegajzwykopem #chwalesie
Pobierz xxx2013 - Dzisiaj miraski przyłożyłem życiówkę na 5KM. Udało mi się zejść z 19:13 na ...
źródło: comment_IvESBVHMxkNcakZ4FpdP5W1nArsrZguE.jpg
  • 11
@Delgado: @szczypek45: w tym momencie dopiero mam zamiar wrócić do urozmaiconych treningów. W planach połówka. Ale zeszłej zimy do kontuzji robiłem interwały plus reszta planu. I działało jak nic. Z tygodnia na tydzień była poprawa czasu. Co sobota na parkrunie nowy PR
@LaX: w zeszłym roku moje interwały wyglądały tak: 6x300m na Max i 30sek spaceru pomiędzy. Tydzień później 8x300, później 10x300 i tak co tydzień o 2 jedbostki wiecej. Za którymś tam tygodniem zmniejszyłem spacer z 30sek do 20sek a później do 15sek itp. Do tego bieganie w strefie 2/3 w normalne dni i niedziela zawsze wybieganie. Sobota to zawsze parkrun po maxie. Styczeń i tak do połowy lutego zero biegania ze