Wpis z mikrobloga

Mirki, z okazji wydania mojej drugiej gry mobilnej - Tap the Monster, postanowiłem zrobić małe #rozdajo i rozdać między innymi Dark Souls III!

Gra jest połączeniem clickera z RPG, roguelikiem (losowo generowane lochy) i polega na walczeniu z potworami, zbieraniu coraz lepszych przedmiotów oraz otwieraniu skrzynek.

Można ją pobrać tutaj:
Google Play
App Store

Ale wracając do #rozdajo:

Do wygrania:
Dark Souls III

Ponadto rozdam też trochę kluczy ze starszych humble bundle:
Worms Crazy Golf
Worms
Worms Revolution GOLD
DIRT Showdown
GRID
GRID2
Operation Flashpoint: Dragon Rising
Overlord
Overlord II
The Stanley Parable (naprawde świetna gra, polecam)

Zwycięzców wyłonię za 24 godziny za pomocą skryptu #mirkorandom

#gry #chwalesie #rozdajosteam #zadarmo
Pobierz Crypton3 - Mirki, z okazji wydania mojej drugiej gry mobilnej - Tap the Monster, post...
źródło: comment_JRB6cKcteRyEsEklJy7nvxSMqMcHMtAp.jpg
  • 22
@wacek_1984: Dzięki za feedback, w planach jest aktualizacja, która doda do lochów różnego rodzaju pułapki, specjalne pomieszczenia itp. Co do doświadczenia offline - niestety nie ma, ale podsunąłeś nam dobry pomysł. Dodamy, aby w gildii odkrywców za wykonywanie misji było ono przyznawane.
@beer_man: Staraliśmy się uniknąć jakiejś dużej ilości reklam, pojawiają się jedynie, gdy gracz chce pominąć misję, zdobyć jakiś bonus za reklamy, lub też jedna jest wyświetlana jeśli przez co najmniej 48 godzin nie obejrzał żadnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Crypton3: Na xiaomi redmi note 4 po obejrzeniu reklamy jest czarny ekran i nic sie nie dzieje. Po restarcie gry trzeba obejrzeć jeszcze raz reklamę, żeby dostać nagrodę i znów czarny ekran :)