Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku już 4 lata a on mi się nie oświadczył, mimo, że obydwoje dalibyśmy sobie radę wszystko ogarnąć, mamy mieszkanie i pracę. Szczerze mówiąc myślę, że on tego nie zrobił bo widocznie nie jestem aż tak cudowna jak mówi (nie raz powtarzał że chciałby mieć w przyszłości małżeństwo, rodzinę, więc nie chodzi o sam fakt małżeństwa - po prostu chyba jednak ja w tych wizjach byłam z braku laku hehe). Jest mi przykro i w sumie nie mam komu o tym powiedzieć, wolę sobie oszczędzić spojrzeń pełnych litości od znajomych mężatek czy osób z rodziny, a nie mam zamiaru naciskać na kogoś kto widocznie teraz nie chce ze mną być na dobre i na złe.
Dziewczyny w podobnej sytuacji, jak sobie radzicie z takim czymś?

#zwiazki #zareczyny #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa

Z ciekawości - po ilu latach razem wasz pasek się wam oświadczył? (Licząc bycie razem od ok 20lvl)

  • Mniej niż rok związku 7.8% (10)
  • Rok 12.5% (16)
  • 2 lata 8.6% (11)
  • 3 lata 8.6% (11)
  • 4 lata 8.6% (11)
  • 5 lat 11.7% (15)
  • 6 lat 3.9% (5)
  • 7 lat 4.7% (6)
  • 8 lat 6.3% (8)
  • 9 i więcej lat 27.3% (35)

Oddanych głosów: 128

  • 24
UzależnionyJegomość: @AnonimoweMirkoWyznania ale kiedy zaczęliście być razem ? Bo jeśli w wieku 17 lat to po 4 latach nadal jesteście jeszcze bardzo młodzi i macie czas żeby brać ślub. Co innego jak oboje jesteście po 30 i już jesteście te 4lata
Wszystko zależy w jakim wieku zaczęliście być razem . Ja np mam 26 lat i też jestem 4 lata z moja kobieta. Kocham ją nad życie. Mieszkamy razem, i chciałbym