Wpis z mikrobloga

@artpop: Znalezisko o Damaszku będącym pod ostrzałem ma prawie 800 wykopów. Jest sobota, ludzie odsypiają wczorajsze imprezy; atak był o 3 w nocy, gdzie większość Wykopu już śpi lub siedzi na nocnej na mirko. Jak kolega wyżej napisał - porównanie kijowe.
Poza tym - to takie dziwne, że patologiczne filmiki mają tyle wykopów? Na stronie, gdzie patostreamy praktycznie rządzą całym serwisem?
I proszę, taguj to #syriaspam bo i tak jest tutaj
@makrusz: Ależ nie jest to dziwne, po prostu śmiesznie to wygląda. Co do tagu, to nawet go nie znałem. #syria to nazwa kraju, to oczywiste, że wiele ludzi będzie go używać w takich sytuacjach. Osoby, które są bardziej tym zainteresowane (poważne dyskusje, informacje) powinny stworzyć osobny tag, na którym by były zamieszczane tylko ważne info (który możnaby używać razem z tagiem syria dla większej widoczności).
@artpop: Ten tag funkcjonuje od dawna właśnie w takiej formie - jako źródło informacji dla osób zainteresowanych tematem. Z wiadomych przyczyn teraz jest napływ nowych użytkowników, ale na co dzień udziela się tu dosyć mała grupka osób - jest on jednak na tyle rozbudowany i bogaty w ciekawe informacje, że trudno i troszkę głupio z resztą iść na inny tag. Po to powstał tag #syriaspam żeby oddzielić ziarno od plewy -
@makrusz: Spoko, rozumiem. Po prostu jest to bardzo ogólny tag - nazwa kraju. To tak jakby pod tagiem #usa oczekiwać tylko ważnych i poważnych informacji. Mało kto wie o syriaspam i ludzie będą pisać pod tagiem syria - pisanie innym, że „spamują”, tylko zniechęci ich do pisania swoich przemyśleń.
@Arcyksienciuniu: Pisałem ogólnie - nakrzyczała i oblała zimną kawą. Co do „sprzedawania się” - nie widzę w tym niczego złego, niektóre osoby trans to robią, gdyż sporo przystojnych mężczyzn lubi takie kobiety (z męskim narządem płciowym) i płaci za seks - zamiast umawiać się z kimś na grindr, dostają przy okazji pieniądze za przyjemny czas. Zazwyczaj to one wybierają swoich klientów/kochanków.
@Arcyksienciuniu: Hmm? Ale jakie „uprzedmiotowienie” ludzi? Tutaj masz do czynienia z inną sytuacją - osoby transpłciowe wybierają mężczyzn na zabawę w łóżku, którzy się do niej zgłaszają. Same odczuwają przy tym przyjemność. Przy okazji dostają za to pieniądze. Załóżmy, że do zwyklego mężczyzny hetero zgłaszałyby się piękne i młode kobiety, które by mu płaciły za seks - sporo mężczyzn by z tego korzystało.