Wpis z mikrobloga

  • 2
Czy ta gra miała być łudząco podobna do hay day czy to tylko zbieg okoliczności? #blockyfarm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@allX myślałem że ambitny programista wymyśli coś kreatywniejszego. Poza tym ścianie drzew, sadzenie zbieranie etc. Wygląda dokładnie tak samo. Nawet rozkład mapy jest podobny
  • Odpowiedz
  • 0
@Wons1k zainstalowalem dla porównania Big farm mobile harvest, to to jest praktycznie to samo, niektóre podobieństwa są takie dziwne, niepotrzebne, bo o ile jakąś mechanika może być po prostu podobna to czy serio nawet budynki muszą być tych samych rozmiarów, a jedyne co może być oryginalne czyli oprawa to klocki, które aż takiego nakładu pracy nie generują, wiadomo. No ale nie ma co mirkowi robić pod górę
  • Odpowiedz
@Wons1k: no tak, bo gra która ma naśladować prowadzenie gospodarstwa może się czymś różnić xD to tak jakbyś napisał że wszystkie ściganki takie same bo ścigasz się autami i je malujesz i pokonujesz inne samochody na czas :D
tutaj też jak w życiu, sadzisz, zbierasz, podlewasz itd. w końcu to FARMA, jak w życiu
@allX:
  • Odpowiedz
@parasolki: kurde pisze tylko swoje odczucia, uważam że wiele elementów jest podobnych nawet w tych niepotrzebnych aspektach. czy sposób rozwoju i zbierania gwiazdek, zdobywania kart co level też jest konieczny bo to w końcu FARMA? jakoś nie słysze aby każda kolejna ścigałka osiagała zajebisty sukces bo jest taka jak każda inna ścigałka, powiem wprost, że z wyboru blocky farm i tego co wyżej podałem, wybrałem to drugie a czemu i
  • Odpowiedz