Wpis z mikrobloga

Jak skończysz nastoletniość to ogarniesz, że cementowanie związku i emocjonalność nie opiera się tylko na seksie chociaż to bardzo ważny składnik


@karoseria po 1. podejrzewam, że mogę być starsza od ciebie, po 2. piszesz, że związek nie opiera się tylko na seksie, co jest prawdą, a równocześnie we wpisie wyśmiewasz, że dziewczyna oczekuje oświadczyn przy niskiej częstotliwości zbliżeń, więc zdecyduj się #logikaniebieskichpaskow at its finest
W zeszłym roku byliśmy w łożku może 6 razy, czyli raz na dwa miesiące

W tym jeszcze czekam


@karoseria: Jesteście do siebie przywiązani łańcuchami, czy tak po prostu ci to odpowiada? Pytam, bo nie rozumiem związków bez naturalnej bliskości. Przecież w takiej formie równie dobrze mógłbyś związać się z kolegą. Nie potrafię umysłem ogarnąć takiej obojętności wobec siebie. 6 razy w roku seks... czułbym się wybrakowany jako mężczyzna. Nie chodzi o
@karoseria: Ale to co odmawia Ci seksu ? Skoro w tej materii Ci nie pasuje no to raczej mija się z celem wiązać się z nią na całe życie skoro masz być nie szczęśliwy.
Ja tam bym nie chciałbyć z osobą z którą śpie średnio raz na 2 msc i zresztą taki związek bym raczej zakończył.