Wpis z mikrobloga

1. Ignorowanie kar:

Rookie:
21:35:05,657: CHAT [Szajan]: PLP>ignored penalty|Szajan
21:40:39,358: CHAT [Qcor]: PLP>ignored penalty|Qcor
21:50:23,933: CHAT [Petrus]: PLP>ignored penalty|Petrus
  • Odpowiedz
@fifa2195: no powinieneś zwolnić w strefie żółtej flagi i zachować szczególną ostrożność.
Proponuję nie drążyć, wyjść na spacer, spędzić miło sobotni wieczór.
  • Odpowiedz
@kj5d Jak by nie strzał w zderzak (*dotknięcie zderzaka ^_^ ) to wszyscy byśmy spokojnie przejechali, ponieważ już zwalniałem i się składałem do zakrętu tak jak Ty, w momencie kontaktu wybiło mój samochód do przodu i wtedy wleciałem w Ciebie, dobrze wiesz jak działa tutaj fizyka, wystarczy lekkie dotknięcie nawet w bok i samochód nagle dostaje nitro, jednocześnie przestając skręcać :D Ale wiadomo to wszystko to teraz gdybanie.

@Johny3 Skręcałem
  • Odpowiedz
@tomek-matuszkiewicz: Przede wszystkim to Teliss wypadł poza tor i to on powinien zadbać o to żeby bezpiecznie wrócić na tor i nie uderzyć w Ciebie a nie na odwrót. W momencie kiedy uderzasz we mnie ja jadę już prawie prosto a Ty wciąż odbijasz, miejsca jest na trzy samochody nawet prawie nie wliczając tarki a już na pewno jest na tyle aby Teliss mógł spokojnie wrócić na tor nie przyprawiając
  • Odpowiedz
@mateush92: tak tez sie pozniej domyslilem, ze bylo ciasno i maly blad. Spoko i wazna aby wyciagnac wnioski na przyszlosc. Powodzenia w kolejnych rundach. dla jasnosci nic nie jest zgloszone wiec luzik.
  • Odpowiedz
@fungfung: a co to za kara, gdybyś mógł jednocześnie zatankować i zmienić opony? ;) Drive through to drive through - przejazd przez aleję bez zatrzymywania.
  • Odpowiedz
Am - 8:50 - Arkadiusz Malecki - niebezpieczny powrót na tor w poprzek drogi na Korkociągu wprost pod nadjeżdżające samochody
Am - 35:10 - Romuch3 - wylot z wyjazdu z pitów prosto przed masę, zderzenie, strata pozycji
  • Odpowiedz
@konji: pobrałem repa i podtrzymuje to co pisałem wcześniej..... także skomentuje kilka cytatów
Po pierwsze nie jest tak, że ja odbijam na Ciebie w prawo, rozpaczliwie "próbowałem" wymijać na całej szerokości toru itd., zostawiłem z lewej miejsca na pół samochodu ... zbliżałeś się do mnie równie intensywnie jak ja do Ciebie i wcale nie wyprostowałeś się... "prawie" robi różnicę, ja też się prawie odprostowałem gdybyś we mnie nie wjechał i
  • Odpowiedz
@tomek-matuszkiewicz: Skoro masz już tego repa to przeanalizuj sobie dokładnie moją linię jazdy. Zauważysz, że się prostuje i w zasadzie już "prawie" to skończyłem.
Możesz to też pooglądać tutaj, bo ładnie to widać: https://clips.twitch.tv/RepleteSecretiveDelicataHumbleLife
Czego nie mogę powiedzieć o Tobie, nie ma najmniejszych śladów, że swój manewr kończysz, prostujesz się dopiero po odbiciu ode mnie. Dalej podtrzymuje, że Twój manewr jest zbyt gwałtowny i na wyrost, dodatkowo pikanterii dodaje fakt,
  • Odpowiedz
@Plupi: Arkadiusz Małecki w ogóle cały czas bardzo agresywna jazda i ciągłe pchanie się na inne auta - co najmniej raz wypchnął mnie z toru. Niestety nie mam chwilowo możliwości obejrzenia replayu, mam nadzieję że uda mi się do czasu zakończenia zgłoszeń.
  • Odpowiedz
@ACLeague

"AM"
"Ma100dont"
Wypchnięcie poza tor przed T2, po wyjeździe z pitlane, czas na replay 33:17
Zostawiłem mu miejsce. Miał 3/4 toru dla siebie, jechałem na granicy toru a pomimo tego zostałem
  • Odpowiedz
@Plupi - Bardzo przepraszam, przed chwilą właśnie obejrzałem mój wyczyn na filmie u Tuchana. Ćwiczyłem ten wyjazd nie raz i miałem opanowany, nie wiem co się stało. Może jakiś wyciek oleju z innego samochodu :) Jak będzie kara to słuszna.
  • Odpowiedz
ROOKIE
William_Lawson
Po delikatnym wyjezdzie poza tor (nie wiem czy problemy z oponami czy areo) jak dla mnie chamsko zajezdza mi droge i doslownie wyrzucxa mnie w opony przy bandzie toru co eliminuje mi areo :/
Czas portworki: 5.35
JeremiaszDX
Po lekkiej stłuczce z innym gosciem cofa sobie na środek korkociagu i nie widzi mnie nadjezdzajacego i nie mam jak ominac jego ani drugiego goscia i nie dosc ze wyjazd poza tor to jeszcze trafiam w niego i areo idzie sie kochac :/
  • Odpowiedz