Wpis z mikrobloga

PRO - Tomek Matuszkiewicz - 2:00/wyjście z l1t2 - Tomek Matuszkiewicz wykonuje gwałtowny manewr przy próbie ominięcia zawodnika z lewej w zasadzie eliminując mnie z rozgrywki

PRO - prorok1394 - 41:48/ t9 rainey curve - prorok po moim błędzie podejmuje niebezpieczną próbę wejścia 2W w t9 w efekcie podcinając mi tyłek
@fifa2195: ZGADAZM SIĘ, WBIŁEM SIĘ W CHŁOPAKA - nie wiem czemu auto nie hamowało, bo hamowałem równo z Słowikiem - pokażę na filmie, że hamowałem na max - jedyne co mi przychodzi, że wbił mi się przed hamowaniem wyższy bieg... Reszta to dla mnie zagadka, czemu hamując auto nie hamowało - film później.
Przepraszam i karę przyjmuję na klatę.
Aby nie być dłużnym, raportuje zawodnika ManiacMike który w tym samym miejscu
Pro Manux 43:35 zaraz za wyjazdem z pitu (manux wyjeżdżał) atakuję go do prawego zakrętu wszystko było by okay gdyby nie ewidentny ruch kierownicą w prawą stronę, skończyło się dla mnie spinem i dużą stratą.
I również raportuję kierowcę ManiacMike który wjechał w tył samochodu YANIcom widziałem z tyłu :D
Rookie - Qcor - około 10:40, kolega po spinie wylądował na środku toru, nie zważając zaczął manewr (próbę) usunięcia się z trasy wpadając mi pod linię jazdy. Rozwaliłem przez to całkowicie areo i zawieszenie utrudniając skręcanie i jazdę. Wymusiło dodatkowy naprawczy pit i kilka pozycji straconych.
@maciek-halon: jakbys obejrzał powtórkę to byś zauważył, że żadnego "ewidentnego ruchu kierownicą w prawą stronę" nie było - koła miałem prosto i nawet lekko zaczynałem kontrować w lewo. To Ty we mnie wjechałeś bo wyniosło Cię bardzo na zewnętrzną.
Raportuję:

PRO - Maciek-Halon - 43:43 discord głosowy wyścigowy - złamanie (podkreślonego na czerwono) punktu nr. 7 regulaminu sezonu X "KOMUNIKACJA GŁOSOWA - obrażanie innych zawodników będzie surowo traktowane i moze wiązać
PRO - Maciek-Halon - 43:36 - divebomb na T2 - w momencie mojego rozpoczęcia skrętu i złożenia się do zakrętu Maciek-Halon nie miał nawet najmniejszego overlapa.
@maciek-halon: @Manux: ja wiem że emocje itd. ale ja tu winy manuxa nie widzę. Był bardziej z przodu, sprobowales divebomba, nie wyszło, drugi kontakt niestety wywalił Ciebie z trasy. Nie to że bronie manuxa bo sam mógł więcej miejsca na wejściu zostawić, no ale zgłaszać za coś takiego to ja #!$%@?ę. Mam też nadzieję że sefni na spokojnie obejrzy to bo jeśli jest sędzią i to zgłoszenie przyklepnie jak mówił
@YANIcom:> Aby nie być dłużnym, raportuje zawodnika ManiacMike który w tym samym miejscu już mnie wykasował na koniec drugiego kółka (ostatni zakręt w lewo) rujnując mi dobry start w wyścigu - to mój pierwszy lub drugi raport w simracingu...

@maciek-halon: > I również raportuję kierowcę ManiacMike który wjechał w tył samochodu YANIcom widziałem z tyłu :D

Tego typu zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Prosimy o stosowanie się do poprawnego
@konji: Wiadomo mogłem nie atakowac, ale zaatakowałem, jak widać na replayu, z mojej strony nie ma żadnej ruchu w twoją stronę, cały czas jade przy granicy toru po lewej stronie, natomiast ty, trochę mnie zgniatasz i efekcie jest kontakt, jak juz widzisz taka sytuacje to uważam że powinieneś zostawić mi trochę wiecej miejsca a koniec koncow i tak byś obronił pozycje bo nastepny zakręt był w prawo.
Koniec końców głupia, niepotrzebna
PRO
Drouser | HRT
Bardzo niebezpieczny powrót na tor ze żwiru mimo że zapewne widział że pełno graczy jedzie. Zamiast spokojnie najpierw z brzegu toru potem gdy sie już rozpedzi wrócić na linie jazdy to on odrazu dawaj! hura! na środek. Ścigałem się z baggikiem jechałem praktycznie obok niego, on zdążył uciec a ja niestety w drousera i zniszczyłem sobie debiut w PRO :( Prosze o jakąś karę, w ramach nauki dla
AM
Arkadiusz Małecki
Po nerwowym wyjściu z T5 ląduję prawą stroną auta na poboczu, więc wpadam w mały poślizg i ratuję auto poprzez 'wahadło'. Przypadkowo wbija się we mnie Sadek, ale był to na tyle lekki strzał że kontynuuje wahadło i jadę dalej. Niestety, Sadka odbija w lewo, a nieumiejętne wyminięcie go w wykonaniu Arkadiusza powoduje karambol na prostej między T5 i T6, a w efekcie ląduje kilka pozycji niżej z pokiereszowanym
@prorok1394: Jak dla mnie nie powinieneś był się w ogóle tam znaleźć nie mając wystarczającego overlapa, w zasadzie tylko kawałek Twojego przodu zachodził za mój tyłek? To też logiczne że będę przycinał do wewnętrznej zgodnie z moją linią jazdy i moim zdaniem powinieneś był odpuścić przed wejściem w zakręt. Jak dla mnie nie było tam opcji do 2W. I oby w przyszłości było bez kontaktu ;)
@Manux: Discord przyznaję ponisło mnie i za to przeprosiłem po zakończeniu wyścigu nwm czy słyszałeś ale wg mnie wyglądało to inaczej zobaczymy co powiedzą sędziowie nie ma co się spinać :)
EDIT:po starcie w tym samym miejscu dostałem strzała od cb
@ACLeague:
PRO > kj5d > 1:48
Zawodnik @kj5d nie zachował na starcie należytej ostrożności, z impetem na pałę wciska się od wewnętrznej próbując wygrać wyścig na 1 zakręcie, wypychać mnie na zewnętrzną co sprowokowało iż miałem kontakt z @lucjan-prochnica który na szczęście jest kierowcą z górnej półki i nikt nie ucierpiał, po czym na samym zakręcie znów kj5d mnie atakował 2-3 razy w tył prowokując aby mnie obróciło... Na szczęście nieskutecznie,
@YANIcom: my bad, żwir ledwo zahaczyłeś, przez co straciłeś 4 pozycje. 5 pozycje straciłeś bo nie wbiłeś biegu gamoniu a co do następnego kolka to co to ma do rzeczy ?