Wpis z mikrobloga

@ACLeague:
PRO > fifa2195 > 12:55
@fifa2195 ponownie przepraszam, przyjmuję karę z pokorą i obiecuję poprawę.
Naprawdę nie wiem czemu hamując na max (apka lewy dolny róg na powtórce poniżej) auto nie hamowało - rzeczywiście wyglądało jak bym hamował na Tobie, a hamowałem na max praktycznie równo ze @slowikftw mając może nieco wyższą prędkość (jedynie wbił mi się przez pomyłkę wyższy bieg (5) przed hamowaniem)...
Jest mi przykro, że zepsułem sobie
@ACLeague: AM - Stefanterazwino. Wnioskuje o usuniecie z ligi na czas poprawy internetu. Koles laguje praktycznie non stop, pomimo zwrocenia mu uwagi 3 razy nie wyszedl z serwera co skonczylo sie na tym ze jego samochod przeteleportowal mi sie na maske i wyeliminowal mnie z wyscigu.

Sam przyznaje sie do skoszenia kogos w T1, teraz wiem ze SCG ma hamulce z kartona. Przepraszam

Czas zdarzen podam po powrocie z urlopu w
@fifa2195: Eh, myślę, że głównie ten wyższy bieg mi wskoczył (5), bo nic nie widać (ani nie było czuć) że hamuję, a hamowałem max równo ze SlowikFTW... (kilka razy miałem opóźnione hamowanie w tym miejscu ale z 4 i po prawej i było normalnie)... Bardzo mi szkoda, że zepsułem nam być może najlepsze zawody jak dotychczas...
Teraz można gdybać, że jak by ManiacMike we mnie się nie wbił w tym samym
@prodgidy: Nie chce mi się komentować twojego "GAMONIA". Startowałem z pułapki, a nie jak inni z lotu, a Slowika nie chciałem blokować od lewej bo miał wyższą prędkość, byłem również nieco zaskoczony i zdegustowany... Zdarza się.
@YANIcom: ciekawa interpretacja - jeżeli sędziowie tak zadecydują przyjmę z pokorą. Zwróć jednak uwagę, że przed zakrętem jestem po wewnętrznej, na hamowaniu już nawet przed tobą, spokojnie zahamowałbym perzed @lucjan-prochnica a ty o dziwo przed samym apeksem przyspieszasz i zjeżdżasz do apexu - było dużo za późno na obronę. Co do dalszej części tego zakrętu to po prostu staram się zostać na torze - jadę po krawędzi. Tak czy inaczej niech
@kj5d: Sędziowie są od wydawania werdyktu. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że starałem się jechać start b.ostrożnie zgodnie z zasadą aby nikomu nie psuć wyścigu na pierwszym kółku a tym bardziej na pierwszym zakręcie, za wszelką cenę chciałeś wygrać wyścig po 250m - od tego są kwalifikacje... Mogłem zablokować lewą, ale widząc w lusterku twoją agresywną jazdę bałem się, że mi wjedziesz w tył i być może tak by było.
@LKRISS To ja skasowałem Cię na korkociągu, wybacz.
Po nieudanym ataku chwilę wcześniej, zaczął wciskać się obok mnie Piastu, przez co nie miałem dobrej linii i przez nieuwagę spóźniłem dohamowanie. W żadnym wypadku ta kolizja nie była spowodowana chęcią ataku w korkociągu, ale tak czy inaczej to była w pełni moja wina. Mam nadzieję, że następnym razem powalczymy bez takich przygód :)
Jest nawet uwiecznione na streamie: https://www.twitch.tv/videos/249576400?t=00h50m06s
Poprawka Pro Johny 1:42 start wyscigu johny wypycha mnie i uniemozliwia powrot na tor przez co musiałem hamować i ktoś wjechal mi w tyłek 4:33 Yanicom otatni zakret yanicom niebezpiecznie wraca na tor cudem unikam zderzenia jak dla mnie nalezy se pk mimo ze był ofiarą 13:02 ponownie yanicom ostatni zakret nie hamuje i kasuje nas obu
@fifa2195: nie wiem, może browar szumi albo słońce oślepia mi ekran telefonu, ale nie wiem co tam znowu drążysz - jak mnie skasował ManiacMike to miałem wyjazd pod kontrolą w lusterkach, miałeś całą szerokość toru. Wnioskuję o pkt za nieprzestrzeganie żółtej flagi.
@YANIcom: zobacz sobie jak ja wrocilem na tor po tym jak mnie skasowales i porownaj z twoim powrotem wjechales mi przed maske a co do calej szerokosci toru no faktycznie szczegolnie ze dopiero wyjechalem z zakretu musiałbym bardzo zwolnic żeby weziej wyjsc
@fifa2195: Sorry fifa, ale oglądam kilka razy z Twojej i mojej perspektywy i ja Cię w żadnym momencie nie zepchnąłem z toru. Jechałeś szybciej i nagle na mojej wysokości odbijasz w lewo mimo, że dzieli nas spory dystans. Ja żadnych gwałtownych ruchów nie wykonałem, poza tym w takim tłoku pretensje o takie coś są trochę nie na miejscu. Ty wyprzedzasz, Ty uważasz, ja trzymałem w miarę równą linię i uważałem żeby
@ACLeague: Miałem nic nie zgłaszać, ale skoro już tak wszyscy zgłaszają każdą drobnostkę, to proszzz.

PRO fifa2195, 1:46, na dohamowaniu do T2 wjeżdża mi w tył ze sporą prędkością przez co ląduję w połowie toru, na szczęście obyło się bez ofiar trzecich.
@konji: przykro mi się, że Ci się dostało i przepraszam, ale... to był zwykły RA i mogę wymyślić bardzo wiele na swoją obronę, np..
- Mogłeś równie dobrze zgłosić Pimpka który wypchnoł Telisa, którego postawiło na piachu, ja tu byłem kolejnym ogniwem domina,

- Zatrzymałeś się prawie na kerbie na T3, jeszcze się z kimś tam spinając i niewiadomo czemu zamiast trzymać się prawej pojechałeś do zewnętrznej, chociaż miałeś super ogląd
@Johny3: kontakt faktycznie minimalny ale niestety koszt po mojej stronie spory (cały przód do klepania :-) ) Co do Speedmana po prawej miał RealaAKP który mu chyba zasłoniła apex - jakbyś go nie dotknął to bardzo możliwe że i tak by mnie tam trafił