Wpis z mikrobloga

wymienili mi go, to po pół roku mój procesor szlag trafił i się dosłownie... zapalił... spalił plyte główna, ramy i samego siebie.


@Veloce: Ładnie to tak kłamać? Płyty główne już od kilku lat czytają temperaturę procesora i odcinają zasilanie kiedy się przegrzeje.
  • Odpowiedz
@Veloce: Faktycznie, to będzie wiarygodny dowód.

Gdyby jakikolwiek ryzen kiedykolwiek zapalił choć jedną płytę główną/siebie to na pewno by wszędzie o tym pisali, ale po pierwsze, takiego przypadku nie było, po drugie, to niemożliwe przy sprawnej płycie głównej.
  • Odpowiedz
@Namenick: to Ci powiem, że był. Wiadomosci poszły na fb (które mam do tej pory w historii) i dostałem zwrot pieniędzy. Podczas grania poszedł dym, bardzo dobrze było czuć spalenizne i pojawiły sie iskry, pozniej powstał mały płomień. Nie miałem bocznej osłony obudowy bo sie uj grzał wiec odpialem od zasilania. Wszystkie styki oraz na płycie byly z sadzy. AMD mowie stanowczo Dziekuje.
  • Odpowiedz
@Veloce: A, skoro mi tak piszesz to musi być prawda XD

W sumie fajnie widzieć, że fanboje intela muszą zmyślać tak głupie historie aby bronić swoją jedyną słuszną markę XDDDD
  • Odpowiedz
@Namenick: daj spokoj juz z tymi fanboyami bo napisalem to raz wyzej i juz każdy od tego wyzywa, wymysł cos własnego i wróć. Normalnie dyskutuje i wyrażam swoje zdanie, ale jak jestes na tyle upośledzony, ze bronisz swojego ukochanego procesorka i nie dopuszczasz informacji, ze sa wadliwe to pozdrawiam Cie serdecznie. I pare postów wyzej krytykowałem tez intela wiec warto się dowiedzieć czegokolwiek i pozniej komentować czy wyzywać.
  • Odpowiedz
@Veloce: Jeśli zapalił ci się na płycie głównej to większe prawdopodobieństwo, że płyta główna była wadliwa, niż procesor... Płyta główna ma odpowiednie zabezpieczenia, aby do czegoś takiego nie dochodziło.
  • Odpowiedz
Normalnie dyskutuje i wyrażam swoje zdanie


@Veloce: Ty nie wyrażasz swojego zdania tylko #!$%@? głupoty.
1. Ryzeny grzeją się mniej od intela i pokazują to każde testy.
2. Wymyślasz historyjki aby móc zaatakować
  • Odpowiedz
@TomdeX: tyle, że on prawdopodobnie sie nie zagrzał, w 2017 były jakies wadliwe i był program wymiany. Ale fakt faktem nikomu nie życzę czegos takiego bo konkretnie szło obsrać zbroje.
@Namenick: dobrze kolego z czterdziestoma siedmioma chromosomami ;) dowartosciowales się w samotny piątkowy wieczór?
  • Odpowiedz
@Veloce: Trzeba było bezpośrednio do AMD pisać. AMD nie olewa klientów, nie ma co się zrażać do firmy, produkują miliony procesorów, normalne, że zdarzą się wadliwe egzemplarze.
  • Odpowiedz
@TomdeX: kontaktowałem się z nimi na Fb, tu trzeba przyznać, że postarali się bo wszystko miałem bardzo szybko załatwione. Ja bardzo rzadko wyłączam PC i jakoś w środku chyba bym się za bardzo bal juz zostawić włączonego kompa z ich sprzętem. Nie jestem fanboyem jak „doświadczeni koledzy” mi wypominali bo żadna firma mi nie zapłaciła za reklamę ich produktu. Nie miałem problemów z Intelem, temperatury są dla mnie bardzo odpowiednie
  • Odpowiedz