Wpis z mikrobloga

@Veloce: przecież już ryzeny miały normalny pobór prądu także nie wiem czemu tutaj miałoby być inaczej, 2700x pewnie trochę się mocniej się grzeje no ale spójrz na taktowania jego
  • Odpowiedz
@Jurigag: I5 na chłodzeniu boxowym spokojnie sobie radzi z temperaturami, a i wydajnościowo przepiękna sprawa. Znajdź mi AMD, które na boxie się nie zagrzeje i w grach sobie da rade.
  • Odpowiedz
@Veloce: każdy ryzen, przecież boxowe chłodzenie ryzena jest o wiele lepsze od intela, ja nie wiem o czym ty dyskutujesz w tej chwili, to nie są czasy fxów które rzeczywiście były piekarnikami, obencie ryzen > intel jeśli chodzi temperatury i kulturę pracy, ZWŁASZCZA na boxie
  • Odpowiedz
@Jurigag: dyskusja na poziomie co jest lepsze, Xbox czy PS. Miałem miec nieprzyjemność posiadania dwóch procesorów od AMD z 2017, jeden co chwile w grach sie wyłączał drugi dosłownie się spalił. Przesiadłem się na I5 zadnych problemów, teraz i7 i rownież wszystko elegancko
  • Odpowiedz
@Veloce: ???? przecież z testów jasno wynika że ryzen > intel jeśli chodzi o temperaturę i kultruę pracy, i7 na boxie(i7 8700) łapie throttling na 100% obciążenia
  • Odpowiedz
@Jurigag: testom ufam tak jak spalaniu podanym przez producenta, przeciez oni to tez testowali. Moje argumenty nadal wynikają z doświadczenia jakie przeżyłem, a i uwierz ze mało ciekawie wyglada samozapłon takiego procesora
  • Odpowiedz