Wpis z mikrobloga

@Veloce: nie, troll bo piszesz głupoty i nie masz żadnej wiedzy jak wyglada sytuacja zwyczajnie, koniec tematu z mojej strony, w każdych testach i każdy obeznany ci powie że amd ma obecnie lepszą kulturę pracy i niższe temperatury no ale lepiej hurr durr być fanboyem intela i się kłócić, zresztą swoim kręceniem intela na boxie pokazałeś swoją wiedzę XDDDDDDD powiedzcie mu coś bo ja nie wiem XD @PurePC_pl
  • Odpowiedz
@Veloce: przecież to ty piszesz jak fanboy do tej pory, wystarczy przejrzeć jakiekolwiek testy intela i ryzena i tyle w zasadzie, śmieszny jesteś po prostu
  • Odpowiedz
@Jurigag: dodaje Cie na czarna, i życzę Ci abyś znalazł sobie jakaś dziewczyne, i oby to nie była ręka, i abyś miał jakies zycie prywatne oprócz pisania głupot w internecie.
  • Odpowiedz
@Veloce: obecnie to ty piszesz głupoty tutaj, przejrzyj sobie chociaż i7-8700 non K na boxie, procesor na 90-100 stopniach działa w obciążeniu vs ryzen 7 1800x na 60-70 gdzie tego drugiego na boxie możesz podkręcić bez problemu
  • Odpowiedz
troll bo ma inne zdanie niż Ty? Idz się pobaw zabawkami ;)


@Veloce: Przecież @Jurigag ma tutaj rację 8 generacja intela jest faktycznie cieplejsza i jest to głównie związane z glutem zamiast luta pomiędzy rdzeniem, a odpromiennikiem, zastosowanie tam past na bazie metalu daje duże spadki. Nie wiem jak intel sobie poradzi z i7-9700k jeżeli nie zastosuje tam luta zamiast gluta.
  • Odpowiedz
@Pustulka: no tym bardziej że 8 rdzeni ma mieć podobno 9700k, ciekawe co z i7-9700 na boxie się będzie działo xD powinni w końcu wprowadzić jakieś porządne chłodzenia w zestawie bo amd pokazało jak to się robi
  • Odpowiedz
dodaje Cie na czarna, i życzę Ci abyś znalazł sobie jakaś dziewczyne, i oby to nie była ręka, i abyś miał jakies zycie prywatne oprócz pisania głupot w internecie.


@Veloce: WYKOP KOMENTARZE WPISY SERIOUS BIZNES XD
  • Odpowiedz
powinni w końcu wprowadzić jakieś porządne chłodzenia w zestawie bo amd pokazało jak to się robi


@Jurigag: Teraz trochę słabo zrobili z tym, że 2600 ma chłodzenie stealth, a nie spire jak 1600.

powinni w końcu wprowadzić jakieś porządne chłodzenia w zestawie bo amd pokazało jak to się robi

Te ich chłodzenia są i tak kiepskie, niech obniżą ceny i sprzedają procesory bez nich. :P
  • Odpowiedz