Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopie!

Wiemy o Waszych problemach z wylogowywaniem - jest to związane z koniecznymi pracami serwisowymi, które prowadzone były w nocy (tak, tak - czuwaliśmy dziś na nocnej zmianie). Obecnie problem ten został już rozwiązany. Dziękuję za Wasze liczne zgłoszenia i przepraszam za trudności, które Was spotkały.

Dziś piątek 13 - a zatem szczęścia Mirki! Dobrego dnia! (ʘʘ)

#wykop #wykopblog #bojowkaas #wykopblog
Pobierz a__s - Dzień dobry, Wykopie! 

Wiemy o Waszych problemach z wylogowywaniem - jest t...
źródło: comment_c1drADFlrNlELasA8WgW5MrC0kgohcTl.jpg
  • 66
jest to związane z koniecznymi pracami serwisowymi, które prowadzone były w nocy

@stormkiss: @WuDwaKa: Panowie doceniam troskę, ale jeśli nie uprzedzaliśmy o aktualizacji to znaczy, że z jakiegoś powodu nie mogliśmy tego zrobić, a nie, że nam się nie chciało.


@a__s: Tyle i aż tyle wystarczyło napisać...

Z uwagi, że dzisiaj w nocy planujemy pracować mogą występować pewne problemy z serwisem ale nie martwcie się, czuwamy!
@a__s: czy odniesiecie się wreszcie do próśb aby dopisywać do rzeczy związanych z anime tag inny niż #anime, który był używany tylko do dyskusji, a został przez was zniszczony zalewem memów, obrazki i raka wszelkiej maści, czy 700 użytkowników którym popsuliście tag was nie obchodzi?
Ale ja ciągle czekam na odpowiedź z wczoraj


@Wrobel_1111: Przeglądałam Twoje zgłoszenia i domyślam się, że uderzasz do sprawy bana. Sam ban został Ci wyjaśniony, a co masz robić gdy ktoś nie taguje na nocnej? Rozwiązania są zawsze dwa: scrolluj albo czarnolistuj. Tagowania wymagamy tylko w określonych tematach i tylko tymi tagami moderatorzy się zajmują.
Kiedy się coś dowiemy o nowej appce na iOS?


@asunez: Na pewno nie do końca kwietnia - ale jeśli tylko będę miała jakieś informacje, to od razu dam znać.
@a__s: Tzn. ja nie pytam o termin wydania, ale o jakieś spoilery, informacje - rozumiem, że chcecie dopieścić tak żeby takie męczydusze jak ja były zadowolone ( ͡° ͜ʖ ͡°)