Wpis z mikrobloga

JESTEŚCIE NAJLEPSI!!! 500 ocen i średnia ponad 4.91! Dziękujemy!

Dziś wieczorem poleci aktualizacja poprawiająca odwiedzanie farm innych graczy. W ciągu 2 dni powinny całkowicie zniknąć, bo każdy będzie musiał zaktualizować grę. Przepraszamy za problemy i prosimy o cierpliwość!

Do tego poprawione zostanie:
- białe litery podczas nazywania farmy
- małe błedy w tutorialu

Link do gry
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.JetToast.BlockyFarm
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/blocky-farm/id1170925512?ls=1&mt=8

Przypominamy, że rzeczy dla psa/kota można kupić w mieście w sklepie zoologicznym u Marysi. Narzędzia do usuwania przeszkód na farmie najłatwiej znaleźć w skrzyniach skarbów!

Dobrego dnia! ʕʔ

#blockyfarm #gamedevordie #gamedev
źródło: comment_OoSvwKD6b6LDh1RR7zo6M4gbfF8Vnw3i.jpg
  • 94
@sortris: Wielkie gratulacje! Super gra, totalny pochłaniacz czasu. Prawie 30 na karku a ja karmię świnki, krówki i rzucam piłę psiakowi. Ludzie. Gra bardzo podobna do SimCity, w które mam nieszczęście już trochę grać.

Mam parę pytań:
- czy nie można zrobić większego zoom out'u? Na s8 chciałoby się odrobinę więcej terenu objąć wzrokiem :P
- istnieje możliwość zaimplementowania rotacji obrazu chociażby o 90"? albo włączenia jakiejś przeźroczystości? Bo już miałem
@Alsgn_: za 1000 reklam dostajemy z 5$ ;)
@wesoly_kostek: dzięki za super miłe słowa! :D Co do pytań: niestety nie ma możliwości większego zoom outu. Gra musi działać płynnie nawet na słabszych urządzeniach :) Co do rotacji, także nie jest to możliwe, ponieważ jest to część optymalizacji gry, aby działała tak płynnie. Co do reklam, to nie jest normalne. Możesz spróbować zaktualizować grę? Dziś puściliśmy update. :)
@sortris: no to szkoda :P a czy na pojawianie się reklam może mieć wpływ zainstalowany SABS? (coś w stylu ADHELL na telefony Samsunga, czyli ogólnie bloker reklam). W SimCity nie ma problemu z reklamami, tutaj generalnie też pierwszą chyba puściło (w sumie to nie pamiętam ;d).
@sortris: znalazłem możliwość wyłączenia blokad dla danej aplikacji, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie widzę tam Waszej apki :D apka mi krzyczy o zablokowanych: graph.facebook.com, api.gameanalytics.com, api.appodeal.com, tym bardziej żadnego z tych elementów nie ma na liście :(

@Atk_to_na_tyle: dajesz im karmę, one znoszą jajka czy co tam najlepiej potrafią i po tym wyskakują serduszka
@Ursus-maritimus: przytrzymaj dłużej palcem, strzałka się 'wypełni' i możesz przenieść budynek

@sortris: nawiązując do powyższego, czasami zdarza się, że chcę dalej przesunąć budynek i muszę dojechać nim do krawędzi ekranu i dłuuugo to trwa by mapa się przeniosła w interesujące miejsce, w SC jest to zrobione tak, że po dłuższym przytrzymaniu jest on w trybie edycji i można puścić palec, przesunąć ekran i kliknąć w wybrane nowe miejsce, jest możliwość
@sortris: Przydałby się redirect do sklepiku w mieście po tapnięciu w żarcie/energie/itd. dla psa.
I jak brakuje składników, to by było fajnie powiedzieć gdzie te składniki da się wyprodukować (albo zrobić zooma na budynek, jeśli się go ma).
@sortris: xuj z tutorialem, mam słabą pamięć i musiałem popukać po budynkach, żeby znaleźć ten z rzeczami dla psa. Serio fajnie by było, gdyby dało się puknąć w przedmiot i zostać przekierowanym do "źródła".
@sortris Pamietam jak zaczynaliście, już wtedy nie mogłem się doczekać bo lubię czasem pograć w takie klimaty :) Ale to co zrobiliście przerosło moje oczekiwania :P Czasem mi sie tylko zdarzy, ze gra nie chce sie załadować, ale wyłączenie i włączenie gry rozwiazuje problem, a tak to ekstra! :)
Czasem mi sie tylko zdarzy, ze gra nie chce sie załadować, ale wyłączenie i włączenie gry

@SmokeProspector: mówisz o odwiedzaniu innych farm?
Dziękujemy za dobre słowo! :) I dzięki, że byłeś z nami przez ten czas!
@sortris: W zadaniach dziennych brakuje info o liczbie wykonań. No i nie jestem pewien czy od godziny to zależy czy co, ale dostałem zadanie na zebranie jabłek. Dzień skończy się za 7:23 a jabłka będą gotowe za 7:24. Tak więc nie jest możliwe zrobić to zadanie bez użycia diamentów.