Wpis z mikrobloga

Film od 0:56 dotyczy mojego wpisu
Wykopku jeśli chcesz wziąć udział w eksperymencie na żywym materiale zwanym @BOXDEL i sprawdzić jaki wpływ ma oflagowywanie jego niecenzuralnych wypowiedzi podczas transmisji na żywo na jego kanał, zapraszam do udziału.. Zobaczymy jak #boxdel zareaguje gdy będziemy zgłaszać każdą jego #!$%@?ę. I czy to ma realny wpływ na zasięgi.
Proszę o pomoc każdego kto zainteresuje się tematem. Zawsze mu zostanie opcja 18+ do włączenia na streamie.
#patostreamy wołam też tagi #gural i #danielmagical bo co niektórzy będą pewnie zainteresowani.
snierzyn - Film od 0:56 dotyczy mojego wpisu
Wykopku jeśli chcesz wziąć udział w eks...
  • 30
@snierzyn Masz bardzo nudne życie skoro w takim wieku tak bardzo się w to wczuwasz i tak bardzo zależało Ci aby zniszczyć te kanały. Gurala rozumiem, tresci pedofilskie etc. Ale Lordoza? Tak bardzo zalezalo Ci, zeby chlopak ktory wyrwał sie w jakiś sposób z patologii poprzez ten youtube (marnie widze jego los bez tego) co Ci tak na prawde wadził? Ze przeklinał? Ze wyzywał ciapatego na omegle? Czy moze, ze zwyzywał Kinge
@flop_like_a_fish: Akurat nie piszę z multikonta. Po prostu jestem zielonką, choć na Wykopie oczywiście jestem dłużej. :)

@KozussziJB: Przez takich jak Ty zielonki mają złą opinię. Generalnie masz trochę racji, ale wszystko tak spłyciłeś, że ciężko to czytać. A tobie proponuję zająć się podobnie - pracą, dziećmi, a nie pisać rozległe posty na Wykopie o pouczaniu innych, co mają robić ze swoim życiem...
@Krobis przez takich jak ja? Prosze Cie.. @snierzyn zrobil kawał roboty jezeli chodzi o sprawe z guralem a to co teraz wyprawia to jest śmieszne.. Zachowanie godne "społeczniaka" ubzdurał sobie, ze jest jakimś internetowym szeryfem... Sposób wypowiedzi w ostatnim filmie to jakaś paranoja : flagowac za przeklenstwa i : "słowo na k ktorego tak lubią uzywac " to co za niedlugo nawet nie bedziemy mogli sluchac muzyki bez cenzury na youtube ?
@KozussziJB: Chętnie wszedłbym w jego skórę, ale nie bardzo mam ku temu możliwości (zasięgi, reputację przede wszystkim na Wykopie itd.) Działałbym więc z takim samym zaangażowaniem dla dobra sprawy, gdybym miał ku temu szansę - nie jest on więc jedynym #!$%@?, który w ten sposób myśli. :) Choć ja pewnie byłbym bardziej agresywny w niektórych działaniach.

Drugiej części nawet nie skomentuję, bo widzę, że kompletnie nic nie zrozumiałeś.
> Masz bardzo nudne życie skoro w takim wieku tak bardzo się w to wczuwasz

@KozussziJB: Dziś, gdy wróciłem z pracy zająłem się wyrąbywaniem akacji na działce, w wolnych chwilach czytałem przegląd sportowy, do tego wymieniłem taśmę matrycy u znajomej i wyczyściłem wiatrówkę przed sezonem. W przerwach na wykop łapię też trochę "II wojny światowej Winstona Churchilla". Przed snem pogram w Assassins Creed. mam nudne życie kolego.
Śmiem twierdzić, że przeczytałem
Pobierz snierzyn - > Masz bardzo nudne życie skoro w takim wieku tak bardzo się w to wczuwasz...
źródło: comment_HXmP9trwqqIXJrbj6wgHFpiYDUgmnK1g.jpg
@s3ba11 prosze Cie () to zabrzmiało tak żałośnie, że przesada. Wiesz , że te kolory nie mają sie nijak do prawdziwego życia? Ale okej, dla was ktoś kto ma bordowy kolor nicku jest tutaj jak guru więc ta rozmowa nie ma żadnego sensu. Także dalej traktuj swojego społeczniaka jak wyrocznie
@KozussziJB: Podobnie żałosna jest twoje retoryka pouczająca kogoś jak ma żyć.
Dla mnie nikt tu nie jest wyrocznią, tylko reaguję na piętnowanie kogoś kto tępi patalogiczne zachowania.

Wykop to nie prawdziwe życie, a portal ze śmiesznymi obrazkami i tu kolory mają znaczenie. Póki tego nie zrozumiesz będziesz zielonką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
piętnowanie kogoś kto tępi patalogiczne zachowania.


@s3ba11: tyle tylko, że dużo zależy od środków użytych do realizacji takiego celu jak "piętnowanie patologii". co ciekawe w sprawie gurala jego "ofiary" najprawdopodobniej wycierpiały znacznie więcej wskutek tej akcji niż od niego. szot z 13-latką, która miała się obnażać został ogromnie rozpropagowany, najprawdopodobniej wiedza o tym wszystkim jej rówieśnicy i całe miasto. pewnie lepiej dla niej byłoby, żeby tak się nie stało.
dalej, ta