Wpis z mikrobloga

Film od 0:56 dotyczy mojego wpisu
Wykopku jeśli chcesz wziąć udział w eksperymencie na żywym materiale zwanym @BOXDEL i sprawdzić jaki wpływ ma oflagowywanie jego niecenzuralnych wypowiedzi podczas transmisji na żywo na jego kanał, zapraszam do udziału.. Zobaczymy jak #boxdel zareaguje gdy będziemy zgłaszać każdą jego #!$%@?ę. I czy to ma realny wpływ na zasięgi.
Proszę o pomoc każdego kto zainteresuje się tematem. Zawsze mu zostanie opcja 18+ do włączenia na streamie.
#patostreamy wołam też tagi #gural i #danielmagical bo co niektórzy będą pewnie zainteresowani.
snierzyn - Film od 0:56 dotyczy mojego wpisu
Wykopku jeśli chcesz wziąć udział w eks...
  • 30
  • Odpowiedz
@snierzyn przeczytałeś wiecej książek ale kobiety mogę się założyć, że nie masz bo nie wiem jaka kobieta wytrzymała by z takim pierdołą ..Chyba tylko jakaś patostreamerka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vincenty2: Nie wiem, jak z tamtą 13-latką, ale myślę, że w tej akcji w dużej mierze chodziło o kolejne 13-latki. Być może liczonych w tysiącach. Poza tym mleko rozlało się trochę wcześniej, ten shot nie został rozpopularyzowany przez Wykop/snierzyna, jak to wielu próbuje sugerować. Ta akcja była już znana zdecydowanie wcześniej, więc na pewno jej rówieśnicy wiedzieli o tym (przecież Gural bazował na widzach w tym wieku, więc nie ma opcji).
  • Odpowiedz
@Krobis spoko, konta nie usune bo chetnie jeszcze pośledze wasze śmieszne poczynania. Ale wy dalej walczcie z waszym wiimaginowanym wrogiem i walczcie o to by całkowicie ocenzurowano internet bo przecież kto normalny przeklina w tych czasam ? Pozdro społeczniaki , dzwońcie na policje bo gośc z internetu przeklina i pije desperado
  • Odpowiedz
@KozussziJB: Dziękuję za pozdrowienia i odwzajemniam oczywiście. Widzisz, po raz kolejny udowadniasz, że nie rozumiesz kompletnie sedna problemu. Nikt nie przejmuje się tym, bo ktoś tam w Internecie przeklina i pije Desperadosa, uwierz mi. Stawiam, że oglądanie patologii nie jest dla Ciebie, ponieważ powoduje ubytki w mózgu, więc radzę odstawić to, bo zgłupiejesz nam do końca...

  • Odpowiedz
@KozussziJB: Ciężko, by zadawać mnie to pytanie. Raczej nie jestem reprezentantem większej grupy społecznej, mogę więc odpowiedzieć tylko za siebie, a osobiście nie jestem za pełną wolnością. Jestem w wielu kwestiach liberałem i wolność jest dla mnie cenna, ale uważam, że w dzisiejszych czasach nadużywa się chociażby wolności słowa. Podobnie nadużywa się wolności w Internecie w kilku aspektach, co prowadzi do patologicznych zachowań i sytuacji. I tak - uważam, że dla
  • Odpowiedz
> przeczytałeś wiecej książek ale kobiety mogę się założyć, że nie masz bo nie wiem jaka kobieta wytrzymała by z takim pierdołą ..Chyba tylko jakaś patostreamerka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@KozussziJB: może Marlenka( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@THERMOKAD i co, ze był w ośrodku? Miał z 12 lat jak tam poszedł, a raczej wysłała go matka.. Mam koleżke co za młodu był w poprawczaku a teraz jest doradcą handlowym i w życiu byś nie powiedział jaka jest jego przeszłość
  • Odpowiedz