Wpis z mikrobloga

Mircy, czesto na weselach widuje pierwszy taniec, gdzie para nauczyla sie na pamiec jakiejs choreografii Jak dla mnie to jest krew dla oczu, nie obrazajac takich par. Wyglada to sztywno, para sie nie usmiecha bo mysli "co bylo po tym". Rozumiem, jak para umie sama z siebie calkiem dobrze tanczyc, ma poczucie rytmu i costam sobie wycwicza... ale reszta nie wiem, chyba lepiej sie pokolysac przed 2 minuty niz cos takiego.

Takie moje zdanie.
#wesela #niepopularnaopinia #opinia #mojezdanie #slub
  • 11
  • Odpowiedz
@krolwsi: u mnie nauczycielka nauczyła/przypomniała angielski + nauczyła "kroków ratunkowych co by dobrze wyglądało jak się nogi poplączą aby goście się nie zorientowali,że coś nie tak".
I biorąc pod uwage, że żona na weselu co i raz zawadzała obcasem o najniższy krąg krynoliny (czego nie przewidzieliśmy na nauce tańca) to te kroki ratunkowe zamiast "no, może raz się przyda" to robiliśmy co kilka kroków.
  • Odpowiedz
@krolwsi no niby masz trochę racji, ale wiadomo, każda para młoda ma swoją wizję i niektórzy chcą się "pokazać" przed gośćmi. Jakiś czas temu byłam na weselu przyjaciółki, ktora właśnie ze swoim mężem chodziła na lekcje tańca i mieli ładny układ taneczny, choć muszę przyznać że wyszło to trochę nienaturalnie - stres zrobił swoje. Ja ze swoim niebieskim tańczę na tyle dobrze, że pewnie będzie spontan i tyle. :)
  • Odpowiedz
@krolwsi: a, no i podobno wyglądaliśmy naturalnie i (oczami laika) nie było widać, że coś nie tak nam szło.
No i poprawka, walc wiedeński a nie angielski.
Sorry, to było baaaardzo dawno temu. ;-)
  • Odpowiedz
@sugasuga: No własnie chodzi mi bardzie o nienaturalność tego wszystkiego. Gość, który w życiu nie widział pewnie walca męczy się przez 5 minut przy układzie, mająć problem z podstawowymi krokami.
  • Odpowiedz
@uhu8: Miło to czytać :) Ale wiesz, jakieś tam pojęcie musieliście mieć, albo dużą ilość lekcji.. Gram "na skoczka" po weselach i może 5% układów par młodych był dobrze wyglądający.

Choć ciotki i tak powiedzą, że było ładnie :P
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: No w sumie kazdy robi jak chce. Ja tam #!$%@? mam na to kto sobie jak robi. Niech sobie robia jak chca, jednak jak robia cos na pokaz to juz chyba moge skomentować przynajmniej na mirko :P
  • Odpowiedz