Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle: Ja Ci kulturalnie wytłumaczyłem (i paru innych Mirków też, nie mówię, że wszyscy), że póki się nie dowiemy co i jak, to wiara w takie wpisy jak Twój powinna być mocno ograniczona. Druga sprawa - ani razu nie powiedziałem, że to jej wina i kilkukrotnie potępiłem takie postępowanie w Twoim wpisie. Trzecia sprawa - media pewnie tego nie powiedzą, ale ja chciałbym też usłyszeć choćby namiastkę zeznań oskarżonego.
Obił
  • Odpowiedz
@Twinkle: ŁOBUZ KOCHA NAJBARDZIEJ XDDD
sama jest sobie winna a bronienie jej to amebizm
mają mokre cipsko na widok sebka testosterona agresora i otrzymując oczywiste sygnały ignorują je to same sobie są winne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zieluch: Pewnie dlatego, że dała mu szansę. Też tego nie rozumiem, ale szanuję ją za zgłoszenie tego na policję. Ja byłam kilkukrotnie ofiarą czegoś takiego, ale nigdy nie ośmieliłam się tego zgłosić.
  • Odpowiedz
@Twinkle Nikt nie mowil, ze oskarzony jest niewinny, tylko ze moze byc niewinny. I nadal winny nie jest, bo nadal nie zostal skazany, a wszystko co tu piszesz to poszlaki, a wlasciwie slowa jednej osoby, ktora oskarza tego czlowieka. Daj znac jak beda jakiekolwiek dowody lub cokolwiek, bo poki co ten czlowiek jest de facto niewinny, bo stan oskarzenia nie swiadczy o winie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Bachal: @RzecznikWykopu:
Niestety ludzie - i kobiety i mężczyźni - mają nadzieję zawsze, że tak się w niestanie, że pomogą, ze się ułoży. Szczególnie w Polsce, gdzie kobiety były i często dalej są wychowywane na gospodynie domowe i posłuszne żony.

@Twinkle: Dlaczego mnie wołasz? Wątpię żebym plusował wpis, o którym mówisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LuckyLuq: No ciekawe co powie, był pijany w tamtym momencie. Teraz z tego co wiem to będą chyba to zmieniać w pozew zbiorowy.

@Bolanrensopot: To nie są słowa tylko jednej osoby. Również poprzednich ofiar i ich rodzin.

@FPNgda: Wołałam plusujących.

@qubeq: Widocznie plusowałeś, używałam skryptu.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Czemu jestem wołany? Przecież ja o nic ją nie oskarżałem to jedna sprawa, a po drugie wykopki do banda sfrustrowanych imbecyli, więc zawsze to zawsze kobieta będzie winna.
  • Odpowiedz
  • 2
@qubeq ale ze co pomoże, co się ułoży? Jak bił to będzie bił, taki charakter. A jak głupia #!$%@? woli takiego bo jest męski, no cóż...
  • Odpowiedz
@Bachal: @niochland: @RzecznikWykopu: @reakwon:

Uwielbiam, kiedy wykopkom załącza się fenomen sprawiedliwego świata, gdzie radośnie można zamienić ludzką krzywdę w bekę i tłumaczenie, że w sumie to się o to prosiła.

Nie, nie prosiła i nie dostała tego, na co zasługuje.
Czy gdyby do was ktoś jednak obcy podszedł i wygadywał jakieś historie o waszych partnerkach, uwierzylibyście na słowo honoru, zakończyli związek i urwali
  • Odpowiedz
No ciekawe co powie, był pijany w tamtym momencie. Teraz z tego co wiem to będą chyba to zmieniać w pozew zbiorowy.


@Twinkle: To że jej #!$%@?ł to raczej pewne, skoro jest to tak nagłośnione. Jeśli to nie pierwszy raz to tym bardziej #!$%@? mu w dupe. Ale tak jak mówiłem - nigdy nic nie jest czarno-białe. Ona mówi, że to za to, że przeglądała jego telefon, inne osoby pisały,
  • Odpowiedz