Wpis z mikrobloga

Słuchajcie w niedziele na rodzinny obiad przyszła do mnie ciotka z moją 9-letnią kuzynką. Młoda ma "doczepiane włosy", takie badziewne, ale mama pozwala jej nosić weekendami, maluje sobie paznokcie, ma Iphone 6, którym posługuje się szybciej niż niejeden dorosły i rzuca hasłami typu: "LICZY SIĘ MEGA POMPA!", przy czym wypina się i puszcza buziaczki do słuchaczy wokół.

Chyba muszę siłą pozbyć się telewizora z ich domu, a młodą zamknąć na parę lat do piwnicy. Jestem przerażona.
#logikarozowychpaskow #gorzkiezale
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Molekh A jak miałaś 9 to się nie bawiła w jakieś przebieranki? Przymierzanie sukienek itp? Tutaj jest to rozszerzone jedynie o doczepiane włosy - znak czasie. Byłbym ostrożny z wysuwaniem wniosków na podstawie zabaw czy zachowań dzieci. Bo za kilka lat może nic zupelnie inna.
  • Odpowiedz
  • 1
@Molekh jej mama też w takim klimacie? Chcę wierzyć że to kwestia wychowania w danym środowisku, a nie że po prostu miała pecha i takie dziecko jej się wylosowało.
  • Odpowiedz
w wieku 9 lat razem z siostrą i bratem bawiliśmy się w łuczników. Wujek zrobił nam luki i strzały.


@Akayari: dziecko pomaluje pazurki - upadek cywilizacji
dziecko biega z bronią, która aktywnie może komuś zrobić krzywdę - no kurła kiedyś to było

Borze szumiasty jakie tu zgredy siedzą XD
  • Odpowiedz