Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Głupia sprawa :P Poznałem kiedyś na "randomie" dziewczyne z GG rozmawialismy długo spotkalismy się raz, zaprosiła mnie do siebie do domu a potem jakoś się urwał kontakt (żarty, żartami wydaje mi się że mogło być coś z tego więcej :P)

Kiedy się spotkaliśmy
11-13.04.2007 Kaźmierz - ona miała zajęcia (technikum/liceum (a może coś zawodowego?) ja bylem na pierwszym roku studiów) potem spotkalismy się na Ogrodach i pojechalismy do niej na chatę, pamiętam że była jakaś szopa na prawo bo ona nie miała kluczy ale otworzyla bo coś w tej szopie znalazła :P Oglądalismy jej ulubiony film Cruel Intensions :P po czym odprowadziła mnie na ostatni autobus do Poznania. Mimo że wszystko bylo super zajebiście z obu stron potem nie udało nam się tego rozwinąć :P (to nie była znajomosc hej chcesz na film to cho :P tylko nasze wymiany trwały dość długi czas :P)

Czego oczekuje?
Zupełnie niczego :P Po prostu jakos ta sutuacja raz na kilka lat nie daje mi spokoju :P Chciałbym się przypomnieć pogadać i tyle ;-)

To na bank była północna zachodnia strona Kaźmierza i wydaje mi się prawie pewne że był to dom na prawo idąc od centrum :D
#csi :P

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach