Wpis z mikrobloga

@Szturmierz: ale czym tu sie brzydzic?
To jest zycie, biologia :) Potem kosci czaszki sie zrastaja stopniowo - i dzieki Bogu, bo nie wyobrazam sobie porodu z pelni uformowana glowka :P

Poród wywoływany jest bardziej bolesny i nieprzyjemny


@Jutraniema: porownania nie mam, bo mialam tylko wywolywany.. I bardzo sie ciesze, ze zyjemy w czasach, gdzie mamy dostep do narkotykow :D Znaczy no, znieczulenia :P Ambitnie zastanawialam sie nad brakiem znieczulenia,
@agaja ja miałam wywoływany bo młodemu się nie spieszyło i bez znieczulenia bo u mnie w szpitalu takowego nie podają, nie wspominam tego miło i wcale się o tym nie zapomina xD mam traumę a niedługo drugi poród xD
@Jutraniema: o wspolczuje...
ja na szczescie rodzilam w malym szpitalu o profilu porodowkowo/polozniczym, wiec anestezjolog dostepny 24h. Zreszta to byl jeden z argumentow za nim (tak na wszelki wypadek).

Mi wywolywali ze wzgledu na wlepiona cukrzyce ciazowa niestety i nie bylo zmiluj ;/
@agaja: jak piszesz że praktycznie żadnych nie miałaś to znaczy że jakiś były... Znam mnóstwo przykładów że coś jest nie tak, o tym się nie mówi a sprawy są poważne.

Żona rodziła przez CC ze względu na ułożenie dzieckai to było super. Drugiego dnia chodziła, szybka regeneracja. Ale to zależy od kobiety ja dużej części od jej podejścia.