Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

crossmemizm - łączenie memów


@Pixelator: Też bym tak zdefiniowała.

postmemizm - nie wytłumaczę, bo jak popełnię jakiś błąd to rozpęta się gównoburza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pixelator: Według mnie to rozważenie komizmu danego mema na niżsym poziomie abstrakcji. Często to sprowadzenie sytuacji absurdalnej to normalnej. Ewentualnie użycie zupełnie innej techniki do pokazania czegoś, co nie byłoby śmieszne gdyby nie mem pierwotny.

Szczerze? Ten obrazek to według
rysunek fajny, ale tekst juz nie


@dpietrek: Nie jestem autorką obrazka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja tylko przetłumaczyłam jedną z jego wersji. Postaram się bardziej przyłożyć następną razą.
Khem, ale dodawania swojego watermarku obok watermarku autora sugeruje, że miałaś udział w rysowaniu. Lepiej było trzasnąć tekst - Umbonia, bo mało fajne jest coś takiego.


@DiscoKhan: Przejrzyj gorące. Zdecydowana większość wpisów nie podaje źródła (czy to obrazki czy to teksty). Co więcej - mnóstwo ma te źródła (url/autor/#!$%@?) wycięte.
Spędziłam kilka chwil na przerobieniu tego (ok to może było 5 minut, ale to wciąż o rząd wielkości więcej niż kopiuj-wklej
to nie jego rysunek, przetłumaczone 1:1 z 9gag.com


@Skislem: *nie jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I akurat nie znalazłam tego na 9gag, ale próbowałam dotrzeć do autora (bo trafiłam na wersję z obciętym podpisem - na szczęście jest szukanie po obrazku w google) i głębiej niż na 9gag nie dotarłam. Mam nadzieję, że wrzucający to faktycznie jest autorem, choć pewności nie mam..