Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podobno wszyscy faceci będąc w związku oglądają sie za innymi (na mirko piszą, że wszyscy tacy są - wystarczy spojrzeć na popularne taki nsfw, -boners), fantazjują o sąsiadce/koleżance/dziewczynie kumpla, chcieliby z nimi uprawiać seks, a z drugiej strony chcą jedną osobę na wyłączność, seks wtedy o dziwo jako akt miłości i dawanie siebie - gdzie tu logika? Czy to nie jest hipokryzja?

Ja w ogóle nie widzę żadnej prawdziwości w byciu w związku z kimś. Przecież to jest zakłamane i tak znajdzie się ktoś kto podoba wam się bardziej i o kim marzycie.
Ostatni wykop dla przykładu: https://www.wykop.pl/link/4241365/plazowicz/

Jak w takiej sytuacji ma się zachowywać kobieta? Bycie zazdrosnym o wszystko co się rusza źle. Czucie się gorszym źle. Rzucenie faceta? W kółko zmienianie partnerów i szukanie jakiegoś świętego graala, bo się okazuje, że zawsze będzie się w związku gdzie własny facet ocenia inną lepiej niż swoją kobietę? I trwanie przy takim facecie z miłości i męczenie się w takim związku, bo facet nie docenia (w końcu jak tamta jest taka fajna to czemu do niej nie pójdzie.. oh wait! bo ona już jest w związku)? Czy po prostu bycie ciągle samotnym i pozornie szczęśliwym...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 30
  • Odpowiedz
@ShaunBoswell:
Mam naiwną nadzieję, że nie zawsze tak jest ;) Wolałabym się pociąć żyletką/skoczyć z 10 piętra/ etc niż zauważyć, że jakaś inna dziewczyna na tyle absorbuje mojego chłopaka, a też niby jestem dla niego 10/10 (porównując z typem figury, urody np. modelek jakie wiem, że mu się podobają jeszcze z czasów przed związkiem).
A z tym wysyłaniem zdjęć to chyba możesz z nią pogadać w temacie.
  • Odpowiedz
@ShaunBoswell: Sama nie mam potrzeby takiego oglądania (nawet gdy byłam singlem.. no bo po co, jak jakiś typ osoby się podoba, można sobie po prostu znaleźć takiego partnera w formacie live a nie .jpg), więc może stąd wynika wk**wienie potencjalną wizją, że ta druga osoba to robi. No i też wątpię, że to by pasowało mojej drugiej połowie, mimo tego, że na tyle zadbanego faceta to można u nas ze świecą
  • Odpowiedz
@ShaunBoswell: No to średnio, ja bym się czuła jak śmieć wiedząc coś takiego, nawet jakbym miała udokumentowany tytuł najpiękniejszej i najlepszej kobiety na całym świecie w każdej możliwej kategorii, a te oglądane dziewczyny miałyby powiedzmy tylko ładne ciała a np. krzywe ryje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ShaunBoswell: Na pewno dla mnie spojrzenie na kogoś w otoczeniu, kto jest ładny, niezależnie od płci a celowe oglądanie profili jakichś lasek i nakręcanie się na tej podstawie to spora różnica.

To nie chodzi o wolno/nie wolno, piszę szczerze z anonimowego konta na portalu ze śmiesznymi obrazkami jak ja bym się czuła odkrywając coś takiego, chyba bym dostała cholernej obsesji na punkcie każdej takiej laski, bo uważam, że jak mój facet
  • Odpowiedz
@ShaunBoswell: Zresztą nawet jak czytam Twój wpis to mam palpitacje serca na samą myśl co się stanie jak coś takiego zauważę.
I piszę to jako osoba ładna, zadbana etc. Wiesz dlaczego? Bo muszę mieć poczucie, że ja jestem najlepsza, w 100% idealna dla swojego partnera i myślę, że nawet destruktywne czy szkodliwe rzeczy mogłabym w celu zachowania tego statusu zrobić, bo tak chu***o bym się wtedy poczuła.
  • Odpowiedz
@ShaunBoswell: dlatego że mogę być niby "ładniejsza i lepsza" ale moim zdaniem jak inna na tyle zwraca uwagę by jej szukać i przeglądać jej zdjęcia = to wszystko że jestem taka cudowna to kłamstwa, niezależnie od tego ile osób je powtórzy, a ja mam widocznie jakieś wizualne braki, których nie mają te osoby. Które może ciężko dostrzec bo jak mówiłam dobrze wyglądam, więc tym bardziej poszukiwalabym nawet malych wad i znając
  • Odpowiedz