Wpis z mikrobloga

@Godziu73: No w sumie mnie tylko elektrycznych szyb z tyłu będzie brakowało, reszta nie ma dla mnie znaczenia, radio i tak od razu wymieniam na takie z bluetooth bo dużo gadam za kółkiem przez tel, a nawigacja w tym roczniku i tak lepsza na telefonie/oddzielnym urządzeniu. Kierownicę wielofunkcyjną miałem w oplu i nigdy nie korzystałem, jakoś nie kompatybilny jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś protipy co
  • Odpowiedz
@wszystko_zajete_: 13 letnie auto co ma prawie 200k za 30 tys zł xd was to chyba z butów #!$%@?ło, w życiu nie dał bym tyle za takie auto. Kierownica normalna, gdzie Kia w standardzie ma multifunkcyjna XD tylne szyby na korbe, standardowe najgorsze radio, w ogóle co to za dziwny sline bez czarnej podsufitki? Bieda
  • Odpowiedz
@jaceks653: No takie było moje pierwsze odczucie, ale jeśli przebieg prawdziwy ( ) to czemu nie. Nic nowszego z grupy VAG nie chce bo te nowsze silniki to padło, a na wersje już trochę poprawione (czyli po 2012) mnie nie stać zwyczajnie, może nie na sam zakup, ale na utrzymanie...
  • Odpowiedz
@wszystko_zajete_: mam takie tylko sedan, generalnie rynek tych aut w polsce jest trudny i jak sie trafi fajny bezwypadkowy egzemplarz w slinie za 30 kola to mozna mówić o okazji, a w quattro tym bardziej. Sprawdzić wiadomo rdzę, podwozie, wielowahaczowe zawieszenie które jest drogie w wymianie. Na przebieg bym nie patrzył
  • Odpowiedz
@wszystko_zajete_: autko chyba z Danii. Tam coś chyba można sprawdzić. Ale tam też były kłopoty z rdzą. Najlepiej pogadać z gościem przez telefon, czy to on sprowadzał itd. I z ceną też można się potargować. Ja mam starsze audi z orygin. przebiegiem, dołozyłem ponad 20 tys, a za 14 sprzedam, wiec 5 tys to nie jest jakas duza kwota, jak na inwestycje w starym aucie ;)
  • Odpowiedz
13 letnie auto co ma prawie 200k za 30 tys zł xd was to chyba z butów #!$%@?ło, w życiu nie dał bym tyle za takie auto. Kierownica normalna, gdzie Kia w standardzie ma multifunkcyjna XD tylne szyby na korbe, standardowe najgorsze radio, w ogóle co to za dziwny sline bez czarnej podsufitki? Bieda


@wxx71: dzięki za chłodzący komentarz, btw kia produkuje coś z napędem 4x4 i wielowahaczowym zawieszeniem w
  • Odpowiedz
@wszystko_zajete_: jakbym miał doradzić coś. To auto musi być w super stanie. Opony (rocznik i bieznik), klima ma chłodzić i inne #!$%@?. Bo już powoli wkraczasz w ceny kolejnej generacji. I za kilka lat bedzie ciezko to opchnać w dobrej cenie, bo nowszy model już powoli puka do drzwi. Ale jeżeli to rzeczywiście model, którym pojezdzisz bez wiekszego wkładu kilka lat to bym brał. Jak cos znam norweski, czyli tez
  • Odpowiedz
@jaroslaw_madry: Dzięki, właśnie tak samo mi się wydawało, że jeśli jest w dobrym stanie to nie jest to wygórowana kwota bo jak kupię za 20-25 to się może okazać że bez problemu dojdę do takiej samej kwoty wymieniając to i owo. Podzwonię, pooglądam i w razie coś będę pisał do Ciebie :)
  • Odpowiedz