Wpis z mikrobloga

Ja się czuję jak k---a ten.. Jak w kasynie ten taki krupier, fajna muzyczka fortepianowa, tu fasthandzik zajebe dwa itemy na raz na skrzyne i c--j. O k---a krupier j----y, o pach spoko luz k---a ziomal, pyk. Itemaski k---a przypływają do plecaczka. [...] J----y kondonie... pff... jaki kondon k---a... JAK ON TAK WALI MI ITEMY ŻE TO C--J K---A, NO TEN ADURA BO DEPO SE LEWE ZAJĄŁ SPECJALNIE K---A (WW) K---A Z------A. Co stawiasz? C---a twojej starej na łeb k---a stawiam, k---o j----a. Bedom mnie jakieś dzieci k---a ogrywać co w tibie grają rok czasu, nie? K---y j----e. I c--j. Bym k---a połamał takich dziesięciu jak on. Zatkaj p---e szmaciarzu. Zatkaj k---e śmieciu j----y ( kaszel ). Zaraz Cie k---a pinguje Rajon k---a do czerwca cwelu j----y. Eee jeszcze raz zobacze że bind się tu zapalił u kogoś, nie? Ze śmiechem, nie? To tak jak teraz Spaszu ty zrobiłeś co sie wcisnąłeś i zaśmiałeś to Cie banuje i pinguje Cie trzy miesiące, wiesz? Wiesz o tym? No, to zatkaj p---e bo Ci k---a zrucham dziure frajerze.

#cytatywielkichludzi #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach