Wpis z mikrobloga

Ludziska mili, jak to kurna jest, zaraz mnie strzeli!

Mam VPNa od NordVPN, po połączeniu z serwerem Polskim wszystko działa jak trzeba... prawie. Konto na HBOGO wywala komunikat, że jestem poza granicami kraju (bo tak de facto jest) mimo, że IP mam z Warszawy.

Próbowałem wszystkiego:

1) GhostVPN jako alternatywa - to samo;
2) Flushe DNSów - bez efektu; statyczne wpisy w DDWRT;
3) Blokowanie WebRTC w przegladarkach - nic nie daje ;
4) VPN (działa na DDWRT) + dodatkowo proxy w przegladarce - to samo - blokowanie;

nic nie działa kurna...
Macie pomysł jaki jest mechanizm rozpoznawania lokacji tej strony? Poblokowali IPki wszystkich DNSów? Co można jeszcze zrobić?

P.S. ...pozdrawiam amatorów sieci rybackich... ( ͡º ͜ʖ͡º)

#vpn #hbogo #kiciochpyta #siecikomputerowe #sieci #iptv
mrgrog - Ludziska mili, jak to kurna jest, zaraz mnie strzeli!

Mam VPNa od NordVPN...

źródło: comment_mhD2YNOxRiPdMYhPFNN6GRengjgktYgr.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@mrgrog: co z tego, że masz ip z warszawy. skoro o ile pamiętam nordvpn ma jeden serwer w polsce. 3 sek roboty dla admina, żeby zablokowac taki ruch.
Niestety dobre czasy dla vpn się kończą (takich usług jak NordVPN), bo wraz ze wzrostem popularności coraz częściej ruch z tych adresów jest wycinany.
  • Odpowiedz
@Niestabilny: tak przypuszczam... lecą po IPkach, tym bardziej, że wszystkie NordVPNy są z jednaj puli 185.244.214.xxx ( ͡° ʖ̯ ͡°). Pozostaje postawienie swojego serwera u kogoś prywatnego :/
  • Odpowiedz
Zawsze można też sobie VPS-a w PL postawić, odpalić serwer SSTP, ewentualnie postawić takowy gdzieś u rodziny w PL o ile ma dobry internet (routery Mikrotik mają SSTP wbudowany) ;)
  • Odpowiedz