Wpis z mikrobloga

No dobra, trochę później niż zwykle dzisiaj wróciłam do domu, o czym informowałam w poprzedniej rundzie. :D

Szósta runda odbyła się bez zaskoczenia. W końcu odpadł Hed, któremu wielu życzyło wcześniejszego przegłosowania. Stety dla sympatyków i niestety dla antyfanów uplasował się w naszym rankingu zaraz za podium.

Do top3 załapało się trzech najbardziej lubianych (wnioskuję po komentarzach) prowadzących: Kacper, Arasz i Gambrinus. Chyba nie ma znaczenia, który z nich wygra, bo cała trójka to fajne chłopaki, ale zwycięzca może być tylko jeden. Zapraszam do głosowania w rundzie siódmej!

#tvgry #gry #polskiyoutube #ankieta #tvgrynajlepszyznajgorszych (specjalny tag do obserwacji, pewnie nikogo to nie zainteresuje ale jeśli już to ułatwi zabawę)
p.....o - No dobra, trochę później niż zwykle dzisiaj wróciłam do domu, o czym inform...

źródło: comment_Hujbgq51CfBPXW7osPpoWzCfBf9WRWan.jpg

Pobierz

Wybierz kogokolwiek i dej plusa

  • Kacper 14.2% (274)
  • Gambrinus 41.2% (793)
  • Arasz 44.6% (860)

Oddanych głosów: 1927

  • 40
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
Ciężki wybór, ale patrząc subiektywnie, to Gambri robi swoje filmy tak trochę zbyt "oficjalnie" tak mam wrażenie. Aczkolwiek mimo to nie odstaje mocno od reszty pozostałych w głosowaniu
  • Odpowiedz
Głosować na Gambriego?! Macie wy rozum i godność człowieka?! Jego materiały w odróżnieniu do materiałów Arasza są merytoryczne bo można się z nich czegoś ciekawego dowiedzieć, w sprytny sposób łączy historię z grami. Co można natomiast o Araszu powiedzieć... #!$%@? #!$%@? STAR WARSY... nie no żartuje, jego materiały są maksymalnie poprawne i tyle o nim można powiedzieć. Niczym wartym uwagi się nie wyróżnia, po prostu. Robi jakieś recki i wspominki, to nie
  • Odpowiedz
@pizza-eco: kiedyś napisałem

Droga redakcjo,
Chciałbym się dowiedzieć więcej na temat filmu "Partyzantka w grach - historia, ewolucja, najlepsze gry " https://www.youtube.com/watch?v=GOr5MGq-y_I. Nie bardzo zrozumiałem co autor miał na myśli mówiąc "ewidentne nawiązania do wizji Tarantino z bękartów wojny" w 7 minucie filmu.
Z całym szacunkiem, ale pierwsze doniesienia dotyczące gry z waszego serwisu gry-online.pl pochodzą z Marca 2007, a pierwsze screeny oddające klimat z kwietnia tego samego roku. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32656 Quentin
  • Odpowiedz