Wpis z mikrobloga

@aksal89:

Chyba nie, bo kiedy go na rynek wypuścili, crossovery jeździły po świecie już od kilkunastu lat. Np. Niva, AMC Eagle, Wagoneer, Matra Rancho, Panda 4x4 itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I na pewno ma większe możliwości terenowe od każdego Kaszkaja :D


@aksal89:

Na pewno nie, bo możliwości terenowe ma równie żałosne, co Kaszkaj. Ten Golf idealnie pasuje do współczesnych aut - wygląda, że może dużo, a w rzeczywistości nie potrafi nic :)

@Eternit_z_azbestu:

Nie był na ramie. To zwykła buda samonośna z dupiatym Syncro i nic więcej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dymass: nie wiem, zdjęcie robione w Pile i jeszcze mnie właściciel wyhaczył jak je robiłem XD pogadaliśmy, mówił, że bardzo dobrze mu służy ten samochód, że 3 lata stał nieużywany w garażu, ale wystarczyło włożyć akumulator i odpalił od strzała XD
  • Odpowiedz
Zdjecie z Piły, podobnym jeździ mój dobry kolega (mieszka pod Piłą) , cały czas na chodzie a właściwości terenowe ma lepsze niż większość dzisiejszych suvow
  • Odpowiedz
@Eternit_z_azbestu:

To nie jest rama tylko coś w rodzaju orurowania. Takie coś skręcane z rurek, podłużne są aluminiowe, poprzeczne stalowe. Przykręcane jest śrubami do podłogi i stanowi osłonę, a nie wzmocnienie. Jak to zdejmiesz, nic się nie stanie, poza tym, żę auto będzie lżejsze. Mądruję tak głównie dlatego, że z mojego to cholerstwo odpadło w czasie jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aidzpanstad:

Nie wierz w jego opowieści. Golf Country nie ma żadnych właściwości terenowych, bo to zwykłe Syncro z G2 - czyli coś jak prymitywna wersja Haldexa, który sam w sobie nie sprawdza się w terenie w ogóle. Jeśli stoisz na grząskim gruncie i depniesz gaz, to przód się wkopie zanim tył się zorientuje, że powinien się włączyć. O ile w ogóle działa. Plus prześwit 18 cm, czyli o 2 cm więcej,
  • Odpowiedz