Wpis z mikrobloga


Jeśli zaczynacie pracować i myślicie, o tym żeby w przyszłości rozwijać tą dziedzinę życia i męczyć dupę na krześle po kilka (kilkanaście) godzin dziennie - nauczcie się skrótów w programach - prędkość Waszej pracy wzrośnie kilkukrotnie, Tych podstawowych - nie mówie o wszystkich - wczoraj widziałem się z gościem, który korzystał z menu kontekstowego żeby odwracać zaznaczenie w photoshopie, choć coś w grafice/fotografii podobno działał. Trochę problemy pierwszego świata... no ale... (°°



Miłego poniedziałku! ¯\_(ツ)_/¯
sorasill - ! Ukryty tekst...Mały mam taki cwancyk, ficzer dla ludzi którzy chcą into ...

źródło: comment_KqGTGRhfp5xSe6clJ6rBQe5lJEHkbZSG.jpg

Pobierz
  • 17
@sorasill jest gdzies w internetach ladna graficzka z wiekszoscia skrotow klawiszowych z tego co pamietam - posiada ktos takową i sie podzieli? Najbardziej frustrujaca jest roznica skrotow w roznych programach, nawet tych z jednego pakietu jak illustrator - ps - indesign. Potrafie uzywac danego skrotu calkiem plynnie przez miesiac by po 3 dniach jego nie uzywania na nowo sobie musiec przypominac kombinacje do danego programu. Przykra sprawa
@sorasill: W ogóle to Q, W, A i kilka innych literek w PS tez robi robotę :) A w ogóle to teraz odpalam klientowi site na Wordpressie i mam troche terści do przerzucenia i tam mega robotę w stylowaniu robią skróty klawiaturowe :) Przeciez bym się zaklikał na smierć jakbym miał ciągle "ręcznie" ustawiać w blokach tekstu (a jest tego sporo) różne Hx, boldy czy cytaty.
@sprzedafcaMakaronu: jasne wiadomo, każdy ma jakąś swoją bazę skrótów, ja nie wyobrażam sobie szparowania i fotoedycji bez zmiany choćby narzędzi skrótami i wymiany ich (rożka na zaznaczenie, rozjaśnienie na ściemnianie) - czy jakiś akcji które mi docinają automatycznie zdjęcie i dodają po 10% pola powierzchni z góry i z dołu - o samym obracaniu nie wspominając :)