Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To niestety nie jest bajt ale historia prawdziwa i jestem z tym sam. Mam siostre kilka lat mlodsza i wyjechala do innego miasta. Niby wszystko ok ale zaczelo mi kilka rzeczy nie pasowac. Powiedziala ze pracuje w sklepie miesnym ale po moim stalkowaniu wyszlo na jest prostytutką. Rozmawialem z nia na ten temat i powiedziala ze jej takie zycie sie podoba a rodzicom mam nic nie mowic. Mam jeszcze trojke rodzsnstwa i oni olali tą sprawe a ja sie tym przejmuje i w dodatku mam roczne dziecko i zakazalem jej zblizania sie do dziecka. Nie moge o tym nikomu powedziec bo w czym mi pomoga? Jaki byscie mieli pomysl aby ja z tego ogsrnac? Ja juz trace sily i nadzieje ze stracilem siostre... #pomoc #logikarozowychpaskowy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 69
  • Odpowiedz
@Manymouse: uwierz, że znam ludzi, którzy mają partnerki działające w tej branży.
Ja akurat nie jestem i nie będę w związku, także mnie to nie do końca dotyczy. Ale gdybym miał do związków inne podejście i chciał być w jakimś, to nie miałbym problemu gdyby była to kobieta która kiedyś się tym zajmowała.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem co mają ludzie w głowach co piszą - najzwyklejsza praca, moralnie nie jest zła.. Jako starszy brat powinieneś coś zaradzić, ale niestety będzie to ciężkie albo niemożliwe. Osoba, która w ten sposób sama siebie upadla musiała mieć psychikę niszczoną latami. Do tego te śmieszki - podoba jej się to ją zostaw XD Widocznie siostra ma głęboko gdzieś swój honor/moralność woli zarabiać fajne pieniążki sprzedając swoją godność. Jedyne
  • Odpowiedz
@robmiejski1946: jeśli jej brat napisze jej co czuje, to myśle że będzie miałą wystarczająco czasu na refleksje.
Utrzymywanie kontaktu bez domagania się zmiany w takich okolicznościach jest równoznaczne z utwierdzaniem kogoś w złej decyzji moim zdaniem.
To nie jest problem typu śpie ze swoim chłopakiem bez ślubu, gdzie wystarczyłoby wyrazić swoje zdanie o takim postępowaniu.

@TestoDepot: ja bym też nie miał problemu, pod warunkiem że ta osoba byłaby
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: Dlaczego ostatnio tak popularne stało się bronienie prostytucji? Prostytucja to nie jest normalna praca, można porównać ją do żebrania (Pod względem moralności). Jak zachowałyby się dzieci w szkole, gdyby dowiedziały się, że ciosia albo mama jednej z wychowanków, żebrze albo się prostytuuje? Niby jej życie jej sprawa, ale tak naprawdę naraża swoją rodzinę na nieprzyjemności i to tylko dlatego, że nie potrafi wziąć się jak każdy za swoje życie
  • Odpowiedz
@kaarp: dlatego, że coraz więcej ludzi ma #!$%@? (wreszcie!) co mówią inni, co powie rodzina, ciotki, babki etc- to ich życie i mają prawo przeżyć je jak chcą.
A może siostra opa lubi się bzykać jak króliki ( lub #!$%@?ć kiełbachy kosmitom ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i co, ma z tego nie korzystać bo jakaś ciotka powie "olaboga!"? Jakby dawała za darmo na dyskotekach to
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: Coraz więcej ludzi zapomina, że jesteśmy częścią jednego społeczeństwa i wszystko co robią inni ludzie ma mniejszy lub większy wpływ na ciebie i twoje życie. Np. jakby moja matka założyła kanał na youtube, na którym opowiada o tym, że ziemia jest płaska i reklamuje leki homeopatyczne to robiłbym wszystko, żeby ją namówić do zaprzestania takich działań, bo to co robi ona ma wpływ na to jak ludzie postrzegają mnie
  • Odpowiedz
Dlaczego ostatnio tak popularne stało się bronienie prostytucji? Prostytucja to nie jest normalna praca, można porównać ją do żebrania (Pod względem moralności). Jak zachowałyby się dzieci w szkole, gdyby dowiedziały się, że ciosia albo mama jednej z wychowanków, żebrze albo się prostytuuje? Niby jej życie jej sprawa, ale tak naprawdę naraża swoją rodzinę na nieprzyjemności i to tylko dlatego, że nie potrafi wziąć się jak każdy za swoje życie tylko woli iść
  • Odpowiedz