Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To niestety nie jest bajt ale historia prawdziwa i jestem z tym sam. Mam siostre kilka lat mlodsza i wyjechala do innego miasta. Niby wszystko ok ale zaczelo mi kilka rzeczy nie pasowac. Powiedziala ze pracuje w sklepie miesnym ale po moim stalkowaniu wyszlo na jest prostytutką. Rozmawialem z nia na ten temat i powiedziala ze jej takie zycie sie podoba a rodzicom mam nic nie mowic. Mam jeszcze trojke rodzsnstwa i oni olali tą sprawe a ja sie tym przejmuje i w dodatku mam roczne dziecko i zakazalem jej zblizania sie do dziecka. Nie moge o tym nikomu powedziec bo w czym mi pomoga? Jaki byscie mieli pomysl aby ja z tego ogsrnac? Ja juz trace sily i nadzieje ze stracilem siostre... #pomoc #logikarozowychpaskowy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 69
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może dziwne będzie to co napisze, ale jeśli nikt jej do tego nie zmusza i jej to pasuje, to daj jej spokój. Pamiętaj że to jej życie i ona może wyznawać inne wartości niż ty. Lepiej powiedz jej że spoko, to jej życie, tylko niech się regularnie bada i jakby co, to niech wali do ciebie. I tyle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie widzę problemu. Każdy niech żyje jak chce, dopóki siostrze to pasuje, to sie nie wtrącaj. Fajnie, że się o nią martwisz, ale to jej życie, a z tym zakazem zbliżania się do dziecka, to serio #!$%@?... boisz się, że przekaże mu jakieś złe wartości? Znacznie opowiadać jakie bycie prostytutką jest spoko? Przekaże jakiś wirus prostytucji czy co?
  • Odpowiedz