Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To niestety nie jest bajt ale historia prawdziwa i jestem z tym sam. Mam siostre kilka lat mlodsza i wyjechala do innego miasta. Niby wszystko ok ale zaczelo mi kilka rzeczy nie pasowac. Powiedziala ze pracuje w sklepie miesnym ale po moim stalkowaniu wyszlo na jest prostytutką. Rozmawialem z nia na ten temat i powiedziala ze jej takie zycie sie podoba a rodzicom mam nic nie mowic. Mam jeszcze trojke rodzsnstwa i oni olali tą sprawe a ja sie tym przejmuje i w dodatku mam roczne dziecko i zakazalem jej zblizania sie do dziecka. Nie moge o tym nikomu powedziec bo w czym mi pomoga? Jaki byscie mieli pomysl aby ja z tego ogsrnac? Ja juz trace sily i nadzieje ze stracilem siostre... #pomoc #logikarozowychpaskowy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 69
  • Odpowiedz
@neilran: Jasne, że nie, ale nie można jej odtrącić z tego powodu i zachowywać się jak jehowi. Dać do zrozumienia że nie podoba Ci się ta sytuacja, ale w razie wu jesteś jej bratem i może się odzywać. A na pewno nie załamać ;) Pozdro
  • Odpowiedz
@kaarp XD Przecież nie płacą podatków, bo nie muszą - pretensje do państwa. A te sprowadzanie podejrzanych typów to też jakaś rzeczywistość z gangsterskich filmów.

Rozumiem że może się to nie podobać, ale prostytutka nie robi nic złego drugiej osobie i tyle. Możesz próbować ją zmienić, ale to dorosła, wolna osoba.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozumiem dlaczego prostytucja niby jest dla wielu niemoralna skoro nikogo nie krzywdzi, a jedynie sprzedaje swój czas i ciało tak jak chce, jak idziesz do roboty na budowę to też przez 8 godzin sprzedajesz swój czas i ciało, a jedyna różnica jest w tym, że jedną czynność społeczeństwo pochwala, a drugą pogardza, a pogardza dlatego, że prostytutka do zarobku używa w głównej mierze części ciała, które były zarezerwowane
  • Odpowiedz
Wololo, mentalność wykopu. Jej sprawa, normalna praca, zostaw ją w spokoju XD
A jak wykopek trafi na taką to będzie ja wyzywał od #!$%@?, wzgardzał i mówił, że się brzydzi.
  • Odpowiedz