Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To niestety nie jest bajt ale historia prawdziwa i jestem z tym sam. Mam siostre kilka lat mlodsza i wyjechala do innego miasta. Niby wszystko ok ale zaczelo mi kilka rzeczy nie pasowac. Powiedziala ze pracuje w sklepie miesnym ale po moim stalkowaniu wyszlo na jest prostytutką. Rozmawialem z nia na ten temat i powiedziala ze jej takie zycie sie podoba a rodzicom mam nic nie mowic. Mam jeszcze trojke rodzsnstwa i oni olali tą sprawe a ja sie tym przejmuje i w dodatku mam roczne dziecko i zakazalem jej zblizania sie do dziecka. Nie moge o tym nikomu powedziec bo w czym mi pomoga? Jaki byscie mieli pomysl aby ja z tego ogsrnac? Ja juz trace sily i nadzieje ze stracilem siostre... #pomoc #logikarozowychpaskowy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 69
  • Odpowiedz
ty wiesz że pewna osoba bliska Jezusowi była prostytutką? I wiesz, że nie została za to potępiona?


@Shaggy_dg: wiem.
Ale ta osoba pierw zrozumiała swój błąd, a potem gorzko go żałowała.
A nie trwała w nim.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moralnie naganne, ale nie mów rodzicom, chyba że się zapytają wprost. Sama się stoczy, nie musisz temu pomagać. Dobrze z zakazem zbliżania się do dzieci, ja bym trzymał dystans w ogóle.

Wszyscy co tutaj hołdują relatywizmowi społecznemu : chyba się z dupą na głowy pozamienialiście. Ciekawe czy tak samo byście śpiewali gdyby wasze matki stwierdziły że one w sumie też dupą mogą zarabiać.
  • Odpowiedz
W jaki sposób taki żebraczek spod skepu uprzykrza ludziom życie i szkodzi?


@kaarp: Śmierdzą, brudzą, często zaczepiają, żyją na koszt społeczeństwa (np. darmowe obiady, noclegownie) i nie chcą nic z tym zmienić.
  • Odpowiedz
@parhelia: przede wszystkim to ta dziewczyna niszczy samą siebie i dlatego trzeba wywrzeć na nią presje żeby mogła się zreflektować. Zostawić jej otwartą furtkę powrotu, ale stanowczo ograniczyć kontakt, mówiąc wcześniej co się czuje i prosząc by się zmieniła.
Ogólnie się z Tobą zgadzam, tylko chciałem to dorzucić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę lipa, ale na pewno odcinanie się od niej wcale nie pomoże. Tak samo odcinanie jej od twojej rodziny - jeśli chcesz jej przemówić do rozsądku, to na pewno nie robiąc jej wyrzuty na każdym kroku, tylko rozmawiając normalnie. Pamiętaj, że ty masz argumenty, ale ona ma pieniądze, których pewnie nigdy wcześniej na oczy nie widziała, wolność i jak będzie chciała to może leżeć cały dzień i nic nie
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Prostytutki za to sprowadzają podejrzanych typów do mieszkań albo stoją roznegliżowane przy drogach, do tego wspomagają rozprzestrzenianie się chorób wenerycznych. Dodatkowo nie płacą podatków i pewnie siedzą na bezrobociu, więc tak samo cyckają społeczeństwo jak i bezdomni.

@neilran: A co to ma wspólnego z Korwinem? Może jeszczePIS i Kaczyńskiego wtrącisz do rozmowy?
  • Odpowiedz
@neilran: Ale dlaczego ja mam sobie to przemyśleć. Moje życie i mam prawo wyznawać takie poglądy jakie chcę może nawet mi to sprawia większą przyjemność niż prostytutce prostytuowanie się. Z resztą przecież moje poglądy nie mają żadnego wpływu na ciebie więc nie powinieneś się tym przejmować i komentować.
  • Odpowiedz
@kaarp: Jeśli ktoś robi to z własnej woli i mu to odpowiada, to serio, ale w czym problem? Dobra, ja nawet w najgorszych momentach życia, gdy miałam piekielnie ciężko nie poleciałam na ulicę, by na szybko dorobić, ale skoro dla kogoś to sposób na życie, no to droga wolna. Życie bywa ostro #!$%@? i chyba już nie nam oceniać czy dana osoba robi źle, póki nikomu innemu krzywdy nie wyrządza.
  • Odpowiedz