Wpis z mikrobloga

@CichyGlosZTyluGlowy: No zacząłem w wieku 14 lat bez przerw ani dnia. Ale popatrz sobie na kulturystyke do lat 20, to wychodzą takie nasterydowane konie niektórzy, że szkoda gadać. W trójboju aż takiego wielkiego przełożenia nie mają sterydy więc można coś podziałać na naturalu przynajmniej jeszcze w obecnym wieku, bo potem już też za duża przepaść, jak np. ostatnio Seba Kot wrzucał podopieczniego który siada 300kg w wieku 20 lat... Kosmos
@johnmorra:
BP 145
SQ 195
DL 235
razem 575kg
Celem jest 600kg i z takim wynikiem można naprawdę zrobić fajne miejsce na zawodach w juniorach w szczególności na debiutach. Czekam tylko na pierwszy lepszy termin debiutów czyli pewno grudzień i startuje. Akurat uda mi się siłe zbudować do tego czasu. Waga 85 obecnie, ale też zamierzam wbić do 90kg przez najbliższe lata na w miare czystym mięsie zobaczymy jak to będzie.
@johnmorra:
Nie wiem jak zycie sie potoczy za kilka lat. Nie ukrywam mam zamiar wiazac przyszlosc z tym sportem, ale narazie nie mam checi, pieniedzy, wiedzy itp. zeby inwestowac w srodki i bede chcial byc naturalny jak najdluzej to mozliwe.
#!$%@? gówniarz wygląda lepiej w wieku 19 lat niż ja przez całe życie :(


@CichyGlosZTyluGlowy: w wieku 19 lat typek jest w fazie zwyżkowej z teściem. Mnie lekarz powiedział, że jako 30-latek powinienem się cieszyć z takich osiągów, jakie mam ;).
@biesy: No w wieku nastoletnim się rośnie więc hormony są ponad norme takie jak GH czy testosteron więc jakieś 5% może to dodaje do lepszych przyrostów, ale i tak nie ma porównania do osób co są na cyklu i mają testosteron 5x ponad norme.