Wpis z mikrobloga

ok. 5 minut
Czesc, chciałem Was zaprosić do wypełnienia ankiety drugi raz imam nedzieje ze ostatni. Jest to porządna ankieta, a nie jakaś tam lipa, siedziałem nad nią dość długo. Temat dość mnie ciekawi od dawna i chciałbym zobaczyc co Wy o tym sadzicie i ew. coś potem doradzić na podstawie zebranych informacji.

#ankieta ----> https://goo.gl/forms/uvQaZaShvlwCk39U2

Zwykły klikacz skierowany do osób aktywnych fizycznie
temat: spożycie suplementów przez osoby aktywne fizycznie, ALE jeżeli ich nie spożywasz również chciałbym żebyś ją wypełnił, wtedy masz dosłownie kilka pytań.

#rozowepaski tez zapraszam bo wychodzi na to ze tylko 2 dziewczyny dbaja o swoja sylwetke? Chyba tak nie jest. Osoby ktore cwicza a nie nie jedza #suplementy tez sa mile widziane.

Na chwile obecna jest 84 wypelnienia z samego wykopu, potrzebuje wiecej zebym mogl w pracy napisac ze tylko na wykop.pl zbieralem ankiety

Tylko klikasz i wybierasz, nic nie musisz wpisywać recznie, chociaż w kilku jest opcja inne (gdzie możesz cos wpisac), jeżeli zbiorę odpowiednią ilość wypełnionych ankiet na wykopie, zamieszcze informacje w swojej pracy, że baza był wykop.pl oraz przedstawie Wam wyniki tej ankiety, czyli jak sie suplementujecie.

Edit: Na chwile obecna jest84 wypelnienia z samego wykopu, potrzebuje wiecej zebym mogl w pracy napisac ze tylko na wykop.pl zbieralem ankiety

4 pytania musiałem powtorzyc, bo inaczej sie nie dało, dzieki temu gdy odpowiadasz NIE, pomijasz pytania, nie musisz sam skrolowac do ktoregos tam i szukac nr itp.

Z góry dzieki!

  • 11
@Guines: Poszło.
PS do pytania nr 59: "Czy uważasz, że skład suplementów diety jest zgodny z etykietą? *" dodałbym jeszcze odpowiedź; "Raczej tak, jednak mogą występować DUŻE wahania ilości danej substancji". Suple, tak jak inne jedzenie, podlegają pod pod Sanepid/GIS i nie trzeba w nich wykazywać zawartości "substancji czynnej" (tak jak w lekach), a jedynie ich tożsamość. Oznacza to, że widełki wspomnianej wcześniej zawartości mogą być w granicach +-50% albo i
@Miechor: teraz sie to zmieniło i nie jest to juz te 50% jak kiedys, jak dobrze pamietam ustawa z 2007r wprowadzila zmiany ze musza byc podane srednie zawartosci substancji po obliczniu wszystkich mozliwych wahan. Doczytam jeszcze sobie, chociaz ustrawy to jest cos co samo znalezienie odpowiedniego dokumentu sprawia mi trudnosc.

Co do zmiany odpowiedzi w pytaniu to nie moge juz tego zrobic
@Guines a też wypełniłam... chociaż w czwartym pytaniu moim zdaniem przydałaby się możliwość wyboru kilku miejsc, bo mi pasowały dwie odpowiedzi xD obie po pół...