Wpis z mikrobloga

  • 489
@BQP raz wkurzyłem się na szefa za odrzucony projekt i postanowiłem jeden cały dzień się opieprzac. Byłem na wykopie, peperze, instagramie, chodziłem z 2 razy do sklepu i nawet 12 nie było. Masakra
  • Odpowiedz
@BQP: o jezu, teraz w piątek tak miałam, całe bite 8 godzin totalnej nudy, myslałam że się tam zajebię... wolę już w kamieniołomie pracować
  • Odpowiedz
@BQP: to powinno być karane, jak mobbing ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Człowiek chce normalnie pracować od dzwona do dzwona a tu dupa...
8h oglądasz chińskie bajki ()
  • Odpowiedz
  • 150
@BQP zgadzam sie, ale jeszcze gorsze jest gdy nie możesz się legalnie #!$%@? i musisz udawac, że coś robisz (udawać że sprawdzasz pocztę albo sprawdzać tabelki w Excelu xD) :/
  • Odpowiedz
@koszyk2: polecam ogarnąć sobie laptopa albo ps vite albo słynne nintendo switch ;) szybciej czas mija szukasz jakiegoś schowka albo coś i ustawiasz timer na 30min i wychodzisz pochodzić po biurze by każdy cie widział ;)i wracasz
  • Odpowiedz
@BQP: tylko jeżeli trzeba cały czas być czujnym i udawać ze się ogląda cały dzień pocztę. Jak nie to można zrobić internetowe zakupy, poczytać książkę, pooglądać wykłady na youtube, można się zamknąć w salce i podzwonić po rodzinie.
  • Odpowiedz
@BQP: A daj Panie spokój, przez miesiąc czekałem na to, aż centrala skonfiguruje maszyny wirtualne i dzień w dzień się nudziłem jak skurczysyn.
  • Odpowiedz
@BQP: Plan dnia:
1) 9:05 (spóźnienie nieliczone)
2) 9:05-10:00 gadanie, o życiu, weekendzie itp
3) 10:00- 10:15 sprawdzenie poczty i odpisywanie na maile
4) 10:15-11:20 Pan kanapka, #!$%@? w kuchni, kawa
5) 11:20 - 12:50 powrót do biurka, czytanie 10x tego samego maila, internet bzdury, internet, mail, internet
6) 12:50-13:40 obiad
7) 13:40 - 15:00 czas na odpisanie na 2 maile i jedno spotkanie gdzie nic nie robisz ale musisz byc
  • Odpowiedz