Wpis z mikrobloga

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!

Mirki i Mirabelki budzimy się ze snu zimowego! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tagi zarosły zielenią, więc trzeba brać się do roboty i systematycznie dbać o czysty ładnie zadbany trawnik u siebie na tagu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Głównie kieruje prośbę do pomarańczek z #danielmagical, bo to, co się tam odpie... to brak mi słów. Zielonki z kilku dniowym kontem zdobywają blisko 100 plusów, uzupełniane są ich ankiety, wchodzenie z nimi w dyskusje, organizowanie jakichś akcji... "USUŃ KONTO", "ZIELONKI GŁOSU NIE MAJA" czy już zapomnieliście?
No dobra, ale co się stało, że na wiosnę taki wysyp zielonek na tagi patostreamerskie - #danielmagical #patostreamy #rafonix #gural itp.
Trzeba się cofnąć jeszcze przed aferą z plastusiem, choć pewnie większość z was myśli, że to był pierwszy impuls, a no właśni nie.
Wysyp pierwszych zielonek rozpoczął się zaraz na początku wiadomości, że użytkownik @Knax znany społeczności z #danielmagical głównie jako "Srax" został "psem rafonixa".
Czy rzeczywiście tak było? Odsyłam do wpisu i pierwszych 3 punktów https://www.wykop.pl/wpis/30536941/tl-dr-skip-do-pkt-5-dobra-wajkopki-wraca-sraks-a-w/
Każdy ma swój rozum i niech ocenia samodzielnie.
Wracając do problemu, gdy tagi takie jak #danielmagical i #patostreamy zostały zalane informacjami i memami o ww. użytkowniku powstały pierwsze multikonta osób, którym na rękę była ta cała sytuacja, czyli: ściągnięcie do parteru użytkownika Knax ,który jak wiadomo nie jest "oddany" tylko Danielowi, ale i innym patostreamerom, a co za tym idzie? A no promuje konkurencje, wiec trzeba zalać tagi wpisami "JK" "JR" "WM" i oczywiście najważniejsze wychwalania Daniela ile się tylko da i bronienie go. Skąd wiadomo, że były to multi? Zielonki bardzo dobrze znały sytuacje, jaka panowała na owych tagach, udzielały się tylko i wyłącznie na tagach pato, znały dobrze użytkowników wykopu, jak i mirkoczat.
Niestety, ale to tylko początek wyrastania zieleni. Największy wpływ na zalanie naszych ukochanych tagów związanych z patusami była sytuacja z edofilem #gural Jak wyglądała sytuacja z plastusiem, nie muszę chyba mówić, ale wykop został wyreklamowany dosłownie wszędzie.
Teraz osoby, które usłyszały o sławnym wypok, który zniszczył gurala, o stronce, której się obawia każdy patus no i wielki Wardęga mówi o niej w PNŚ założyły tutaj konta z myślą fajna armia chyba nawet lepsza niż isamuXpompa... https://imgur.com/a/JtrMx
Ubzdurały sobie, że Wykop murem stoi za Toruńskim patusem i jesteśmy jego armią, a oni chcą wstąpić do naszych szeregów. Wychwalanie tylko i wyłącznie Tucznika, a reszta precz czyt. "psy rafonixa".
Przed wchodzeniem w dyskusje z taką zielonką sprawdź jej ostatnie wpisy, ponieważ myślę, że wchodzenie w ogóle w jakąś dyskusje z osobą, która z miejsca jest stronnicza, nie ma sensu.
Oczywiście znajdzie się kilka dobrych zielonek, które nie wybiegają przed szereg, tylko dodadzą swoją opinię, ale większość nie rozumie, że #danielmagical #patostreamy to jedność. Liczą się tylko dymy i nieważne czy pod ekranem patusa, który rzyga na kolegę widnieje kanał "Rafonix Rafonix" "BystrzakTV", czy "DanielMagical"

Wszystkich ich wyzywam i bronię, jeśli trzeba, bo żadnego nie szanuję. Zawsze jestem po stronie dymów.


No dobra Panie, ale co ja mam z tym zrobić?
Na początek polecam dobrą, lubianą i znaną #czarnolisto

Zielonka w *uj agresywna? Do koszyka ( ͡° ͜ʖ ͡° ): zielonka stronnicza "WM" WR" itp.? Do koszyka ( ͡° ͜ʖ ͡° ):

Nie wchodzenie w dyskusje z osobą, która jest z miejsca stronnicza-tak jak pisałem wyżej, nie plusować czegoś, co ma dużo plusów trzymając się zasady "widzę plusa daje plusa" https://imgur.com/a/XFRao przed sprawdzeniem kim jest użytkownik, który dodał wpis. Są to oczywiste i banalne rzeczy, ale przez ignorowanie ich mamy sytuacje, jaką mamy, że wykop staje się rakowiskiem, jakim jest czat na #polskiyoutube

Życzę dzisiaj jak największych dymów u Tucznika i pamiętajcie "zielonki głosu nie mają"

#danielmagical #patostreamy #gural #boxdel #rafatus #rafonix #bystrzaktv
N.....8 - Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty!

Mirki i Mirabelki budzimy się ze snu ...

źródło: comment_yi1fUkmLd28veGPxLO4abtlzR1zJauxX.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Niewierny88: w sumie i tak nie jest teraz najgorzej, z miesiąc-dwa temu to połowa tagu wchodziła tucznikowi w dupe przy każdej okazji, trochę się tego wypleniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Versace_Python: Żal koledze dupę ściska, bo ktoś nowy dostaje więcej plusów niż on. Wielki fifarafa mirek od niespełna roku na wykopie ma uraz, bo jemu samemu za zielonki zamykano mordę za pieprzenie kocopołów.
  • Odpowiedz