Wpis z mikrobloga

Ja to widzę tak. Media a głównie tvp zrobi z "kryptowaluciarzy" oszołomów którzy NIE CHCĄ płacić podatków, potem migawka ze z podatków jest BEZPLATNA służba zdrowia DROGI POLICJA STRAZ ITP.

I w ten piekny stary sposób manipulacji Januszami przeciętny polak nadal bedzie gówno wiedział o sprawie a pierwszym argumentem Janusza z młodszą osobą bedzie - WY NIE CHCECIE PODATKÓW PŁACIĆ!!!

#zalesie
#4konserwy
#bekazpisu
#kryptowaluty
#pcc
#bitcoin
Pobierz mars10 - Ja to widzę tak. Media a głównie tvp zrobi z "kryptowaluciarzy" oszołomów kt...
źródło: comment_ahPMtJfGSE8Rx05ujXuFaBPFSeiLWJXk.jpg
  • 13
@mars10: strasznie dużą zmianę odnośnie światopoglądu zauważyłem u siebie odkąd poszedłem na studia i nie mam TV, co nie znaczy, że wcześniej kierowałem się jakoś tym co mówili w tv ale nie ukrywam wtedy jakiś marginalny wpływ na mnie do miało
Podaj mi więc kilka dobrych powodów, dlaczego dochody ze spekulacji kryptowalutami mają nie być opodatkowane na podobnej zasadzie jak inne inwestycje kapitałowe?


@Lecherus: Podaj mi więc kilka dobrych powodów, dlaczego dochody ze spekulacji kryptowalutami mają być opodatkowane na podobnej zasadzie jak inne inwestycje kapitałowe?
Podaj mi więc kilka dobrych powodów, dlaczego dochody ze spekulacji kryptowalutami mają być opodatkowane na podobnej zasadzie jak inne inwestycje kapitałowe?


@Lecherus: Podaj mi więc kilka dobrych powodów, dlaczego dochody ze spekulacji kryptowalutami mają być opodatkowane na podobnej zasadzie jak inne inwestycje kapitałowe?