Wpis z mikrobloga

Mirki taka sytuacja. Wyszedłem z piwnicy , byłem na imprezie. Kolega niski gruby kurdupel z ryja 5\10 jakaś pijaną laskę poderwał taką 9\10. Ona go karmiła z ręki on ją. Dawała mu całusy. i była jedna scena z jedzeniem rodem z zakochanego kundla. Na koniec oboje pojechali taksówką. Mistrzem podrywu on nie jest ani mistrzem parketu to on nie jest. A moje trzy próby zatańczenia z przeciętnymi z wyglądu dziewczynami skończyły się na odmowie. Serce mi krwawi przez następne dwa miesiące będe mial doła. Juz sam nie wiem co robie źle.
#tfwnogf #stulejacontent #gorzkiezale #przegryw #samotnosc #dobijciemnie
  • 17
  • Odpowiedz
@darosoldier: to ich strata, nie przejmuj się, nie pozwól żeby ten problem się wyolbrzymiał w Twoim umyśle.
Po prostu trafiłeś na takie które nie miały ochoty kogoś poznać, albo nie miały humory lub akurat nie byłeś w ich typie..
Życie jest skomplikowane i nie ma się co zbytnio przejmować.

Też mam te pieprzone skłonności neurotyczne.
  • Odpowiedz
@darosoldier: może ma swój sposób na podryw, tobie wydaje się on debilny ale dlatego że jesteś przegrywem i dla ciebie takie akcje są bezsensowne. Ale może laski na to lecą? Powiem tobie, że podchodzenie w klubie do laski z tekstem "Zatańczymy?" jest słabe. Najlepiej złapać kontakt wzrokowy, patrzeć się ale z uśmiechem itp a nie miną mordercy. Jak odpowie uśmiechem albo zainteresowaniem wtedy podbić i porwać dziewczynę do tańca.
  • Odpowiedz
czas pogodzić się ze swoją samotnością


@darosoldier:
Tylko że bycie samemu tzn. bez pary wcale nie musi oznaczać samotności.
I jeszcze jedno: odpuść trochę, nie spinaj się że musisz kogoś poznać... los bywa przewrotny i lubi działać z zaskoczenia (ʘʘ)
No i najważniejsze; nie użalaj się nad sobą bo jak się sam postrzegasz takim widzą Cię inni...
  • Odpowiedz
@darosoldier: Jak Ciebie kilka różowych w klubie oleje to w zasadzie jesteś spalony, bo pozostałe to widzą i potem olewają z automatu. No i w takich miejscach często olewają desperatów.
  • Odpowiedz