Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: Na innych gameplayach widać spore spadki klatek, ale może to poprawią. Jestem zaskoczony tym, że gra pod względem graficznym nie odbiega tak bardzo od tego co widziałem na pc, imho wygląda to dużo lepiej niż doom.
@michaloxs: poczekajmy na porównanie od Digital Foundry, to zobaczymy wtedy różnice ;)

ja mimo wszystko pogram raczej na PC, bo dla mnie:
1440p i 60fps na ultra + klawiatura i myszka = nieporównywalnie większy fun z gry w przypadku fpsów
imho wygląda to dużo lepiej niż doom.


@michaloxs: Nie wygląda. W Doomie zdecydowanie więcej efektów Bloom i Lens Flares.

klawiatura i myszka = nieporównywalnie większy fun z gry w przypadku fpsów


@epi: W Doomie świetnie zaimplementowali sterowanie ruchowe. Mam nadzieje, że w Wolfie o tym nie zapomnom.

jesli gra by była za 140 zł to warto, jesli ponad 200 to lepiej ograć na innej konsoli :D


@jam_nick: Idąc tym
Szanuję próbę portu, ale granie w 30fpsach w tak dynamicznego fps'a to koszma


@Uncy: W Dooma gra się spoko nawet na multi. Wczoraj na Discordzie graliśmy kilka godzin nikt nie narzekał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goomba-pl: nie no, bardziej mi chodziło o opłacalnośc zakupu tej gry, gdzie na inne platformy są to już kwoty poniżej 100 zł to u nintendo będzie to cena jak za świeżaka, i nie miałbym nic do ceny gdyby ta gra wyszła w tym samym momencie co na innych platformach
W Doomie świetnie zaimplementowali sterowanie ruchowe


@goomba-pl: to nie dla mnie, próbowałem w splatoon i po prostu nie mogę tak grać ;)

w większość gier multiplatformowych lepiej nie grac na żadnej konsoli tylko na PC.


@goomba-pl: w tym akurat jest trochę prawdy niestety ;)
zwłaszcza w przypadku xboxa i ps4

w przypadku switcha dochodzi możliwość grania przenośnego i tu czasem warto się zastanowić nad platformą ;)
@epi: Ja w zasadzie pożółciłem PCtowe granie, raz na kiedyś Squad i Broforce. W Squada nie wyobrażam sobie grać na konsoli, a Broforce mam nadzieję, że wyjdzie w końcu na Switcha. Do prostych FPSów jak Doom czy Wolf myszka i klawiatura nie jest mi do szczęścia potrzebna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiedzieli już w końcu kiedy ta premiera, bo wstrzymuje się ciągle na to switchową wersje. PoE 2 też ma być pod koniec roku. Przyznam szczerze, że bardzo mnie jara informacja o tych wszystkich portach.