Wpis z mikrobloga

@Papilon: mnie tez drazni ze dzej nie jest wonziem i jego goscie nie sa wonziem i ze ktos kto nie jest wonziem nie prowadzi streamow jak wonziu w ktorych tematow sie unika albo wyszydza :(

a konczac powyzsze ironizowanie.

jesli wg. ciebie komentarz do sytuacji z ninja a pozniej ze strzelanina w YT nie byl wyszydzeniem absurdu w ktorym zyjemy tylko dyskusja swiatopogladowa - trwajaca circa 5 minut w ktorej ja
Noł offens Pan @Papilon, ale #jadisco jest właśnie pod tym względem dużo lepsze niż tłiczki czy inne tubki - bo tutaj można pogadać o wszystkim. Wiadomo, że będzie szyderka, śmieszkowanie, ale koniec końców, kto chce, ten sobie poważnie porozmawia. Serio wolisz sztuczną poprawność polityczną, sztywne trzymanie się tematów growych i udawanie, że świat kończy się na piwnicach, w których siedzimy 24h?
@Papilon ale taguj #buldupy

A już tak na serio:
Strimy dzeja nie pojawiają się w powiadamiaczach i są poza "czasem antenowym" Wonzia, nikt nie zmusza Ciebie do ich oglądania.
To, że nie podobają Ci się czyjeś poglądy lub zdanie albo w ogóle nie lubisz poruszania niektórych tematów nie znaczy od razu, że wszyscy inni uważają tak samo i to nie czyni strimu dzeja nieodpowiednim do pojawienia się na jadisco. Ja bardzo cenię