Wpis z mikrobloga

@Mocniejpliss: może i mam kija w dupie, ale w życiu by mnie nie zaciągnęli do takiej żenady. Ogólnie na większości "zabaw" weselnych magicznie się ulatniam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman: Wiesz co, chodzi mi ogólnie o to, że insta i w ogóle portale społ. mimo wszystko każą przyłożyć się do takich zdjęć i filmów. A więc ma być ładnie, modnie, ale też już bez kiczu, jaki mieliśmy jeszcze dekadę temu. Wiadomo, Panie muszą mieć fotkę z zaręczyn, z panienskiego, i wystawną z samego wesela;). Insta to oczywiście zło, które rozwala nam powoli życie, ale jeśli chodzi o wesela czy
  • Odpowiedz
@Mocniejpliss: im młodsze pokolenie tym bardziej odchodzi się od takich tradycyjnych wesel w stylu alko-polo z wąsatymi wujkami, żarciem po pachy, żałosnymi zabawami a wszystko skąpane w oparach alkoholu. Musiałem pauzować ten filmik co parę minut bo żenada aż wylewa się z monitora. Zobaczycie że jeszcze doczekamy czasów wesel w domach jak dawniej. Czas pompy i kiczu odchodzi z każdym rokiem

U mnie max to obiad+kolacja (a z atrakcji foto
  • Odpowiedz
@Mocniejpliss: ja lvl21 wiele lat temu byłam na weselu gdzie też były debilne gry dla panien i kawalerów, oczywiście nie chciałam iść i miałam w planie uciec np do kibelka, ale zaraz rodzina przybiega i "no co ty aleksandrett wbijaj będzie super zabawa, no jak to tak, idź się pobaw z młodymi". Dziewczyny na filmiku też zażenowane, ale przecież jakby się nie bawiły, to by się ciocia Grażyna obraziła.
  • Odpowiedz
@Mocniejpliss kiedyś, mimo wyraźnego braku zgody, niebieski wypchnął mnie w sam środek tych weselnych śmiechów. Sytuacja jeszcze niepatologiczna, chodzenie z różowymi za rękę wokół czegoś i w jakimś celu, trochę to wyparłam z pamięci. Po może minucie wybuchnęłam płaczem i uciekłam rozchodzić żenadę (swoim nieprzystosowaniem) w jakimś parku XD
  • Odpowiedz