Wpis z mikrobloga

Ranking wypożyczalni aut na minuty w #warszawa
Panek > 4mobility > Traficar
- Panki są zajebiste, cena najniższa, auta to małe Yariski, łatwo znaleźć miejsce parkingowe, automatyczna skrzynia biegów, hybrydy - do miasta po prostu ideał.
- 4mobility w Warszawie mają nowe Hyundaie i30 (w systemie minutowym, bo w bazowym jeżdżą Mini i BMW) i ponieważ są krócej na rynku niż reszta, to naprawdę w bardzo dobrym stanie, czyste, zadbane
- Traficar - tych rozsypujących się Clio nie znoszę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeszcze nie jeździłem takim, w którym wszystko było ok. Albo choinka na desce, albo rozklekotane biegi, niefajnie się jeździ, wybieram tylko jeśli nie ma nic innego w pobliżu. Plus za ludzkie komunikaty w aplikacji, jeśli jest jakaś awaria.

W sumie po ponad pół roku korzystania z w/w stwierdzam, że spokojnie dałbym sobie radę bez auta, mając do dyspozycji tylko carsharing + uber/taxi i oczywiście komunikację miejską. No tylko ja nie mam dzieci.

#carsharing #panek #panekcs #traficar #4mobility
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Traficar - tych rozsypujących się Clio nie znoszę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeszcze nie jeździłem takim, w którym wszystko było ok. Albo choinka na desce, albo rozklekotane biegi


@advert: Na Śląsku jeszcze nie trafiłem na Clio, któremu coś by dolegało, może jest mały w środku, ale po mieście jeździ się dobrze.
  • Odpowiedz
  • 3
@advert Nie wiem gdzie ty znalazłeś to rozwalające się Clio. Akurat auta rozmiarowo to ta sama bajka, cenowo tak naprawdę też - jak potrzebuje to biorę to które jest akurat najbliżej
  • Odpowiedz
@advert: pozwolę się nie zgodzić z Tobą jako namiętny użyszkodnik Traficara w #trojmiasto gdzie nie ma alternatywy (póki co). Na kilkadziesiąt/kilkaset przejazdów raz mi się trafiła klijówka z chrsząszczem przy wrzucaniu piątki.
BTW: niedługo jadę do stolycy, które z aut łatwiej złapać przy dworcu centralnym?
  • Odpowiedz
jak potrzebuje to biorę to które jest akurat najbliżej

@Kiv4s: ja też, bo wypożyczam zwykle na 3 do 10 minut i w takim czasie mi nie przeszkadza kiepski stan aut, ale Clio po prostu są gorzej wykonane niż Yarisy czy i30, więc siłą rzeczy w gorszym stanie.
no i jednak Yarisy są te 10 cm krótsze i węższe, a w mieście to już robi różnicę.

@deptacz_gnoju: nie ma
  • Odpowiedz
Przebrnąłem przez rejestrację w obu apkach.
Najchujowsza z całej trójcy jest apka 4mobility, raz się wykrzaczyła, poza tym pola tekstowe zasłania klawiatura ekranowa. No i najuciązliwsza weryfikacja (przelew+karta). Strefa też g------a jak dla mnie.
W panku kijowy temat to brak automatycznych faktur na działalność (infolinijniak obiecał , że do końca miesiąca to się zmieni).
Panek ex aequo z Traficarem, 4mobility to hiv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
infolinijniak obiecał , że do końca miesiąca to się zmieni

@deptacz_gnoju: imho bullshit, słyszałem taką śpiewkę już kilka miesięcy temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korzystasz z Androida? Bo na iOS nie mam zastrzeżeń do interface'u żadnej aplikacji. Co do weryfikacji to już nie pamiętam, dawno przez to przechodziłem.
  • Odpowiedz
@deptacz_gnoju:
Nigdy nie spotkaliśmy się z tym, żeby ktoś zgłaszał problem który opisujesz (zasłanianie pola tekstowego).
Niedawno wypuściliśmy aktualizację dla obu systemu - jeśli po niej problem nadal występuje, zgłoś się do nas na info@4mobility.pl. Coś zaradzimy.
  • Odpowiedz
@advert: zgodzę się, że traficarowe Clio są średnio udane - bardzo mała tylna szyba, generalnie bardzo słaba widoczność (ja np. w ogóle nie widzę czuba maski - mim o, że mam 1,88 m), gdzieś w 90% aut którymi jeździłem nie działał kabel do ładowania smartfonów.

Jest jednak jedno ale, które sprawia, że korzystam właśnie z Traficara a nie z Panka, który ma lepsze auta, i jest tańszy. W Traficarze generalnie
  • Odpowiedz