Wpis z mikrobloga

Jadąc z pracy przez drogę w nocy prawie w ogóle nie uczęszczaną już chyba 4 raz widziałem obok lasu samochód policyjny, w środku jak by ktoś telefonem świecił, na 99% jestem pewny że robią w środku seksy policjant i policjantka, widuje ich w okolicy w dzień na służbie czasami, może by tak następnym razem zaskoczyć ich? ( ͡° ͜ʖ ͡°) co im grozi gdybym ich nakrył?
#policja
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mcfreak: Bzdura, jeśli się nie ruchasz publicznie na środku drogi, tylko zjedziesz w ustronne miejsce, gdzie ciężko mówić o publicznej dostępności to nie ma na to paragrafu. Nawet nieobyczajnego wybryku Ci za to nie przybiją. Chyba, że nie znasz przepisów i jak daliby Ci mandat, to być go potulnie przyjął, ale to sam jesteś sobie winny. Ruchaj się na zdrowie!
Abstrahuję tu od ruchania się w radiowozie, bo to narusza
  • Odpowiedz
@eARLq3: nic, nagram całą sytuację, nagranie zapisze się w chmurze, nawet gdyby mnie zgarnęli, to mówię znajomym wcześniej gdzie to nagranie znaleźć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eARLq3: niech sprawdzają, nie jest kradziony xd
@MMARS: ok ale niech nie robią tego na służbie i w godzinach pracy
@poznanskijanusz: raczej gdybym nagrał całe zajście to by zmiękli( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@rakamakafon: jak w tym ustronnym miejscu nakryje cię policja, to jak najbardziej może ci wystawić mandat. Co z tego, że jest ustronne? Jeśli nie jest to teren prywatny, tzn. że każdy może tam sobie przyjść/wejść i to, że ty tam jesteś ze swoją panną, nie znaczy, że nikt inny się tam nie pojawi w tym samym momencie, np. jakieś dziecko, które będzie mieć traumę do końca życia przez widok twojego
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski tak samo ty narzekasz że policjant się p-------ł i mandat dał wysoki a mógł dać niższy albo i upomnienie. A może to przez takich jak ty co im w spokoju poruchać nie dadzą i później humor z-----y. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
zostaw ich co ci zrobili. Polaczki w komentarzach juz sie opluli. To jest żałosne


@Canova: Żałosne to jest Twoje podejście. To może w szkołach też nauczyciele niech zajmą się sobą nawzajem zamiast prowadzić lekcje, kierowcy autobusu też, co najwyżej nie wyjadą na trasę. Jeżeli robią to w godzinach służbowych to należy takie patologie nagłaśniać i piętnować. Bo zamiast strzec porządku to uprzyjemniają sobie czas za pieniądze podatników.
  • Odpowiedz
@Iperyt: chrum kwik pies ogrodnika on nie ma to inni tez nie bo go piecze d--a xD Zdałeś test na polaka ty i cała reszta tej hołoty co pluje w komentarzach
  • Odpowiedz
@Canova: A dzięki takim ludziom jak Ty w tym kraju jest tak beznadziejnie. Mam nadzieje ze i Ty zdasz test na Polaka i w sytuacji gdy będziesz potrzebował nagłej pomocy lekarza ten akurat będzie sobie obracał pielęgniarkę.
  • Odpowiedz
@Iperyt: op jedna parke nakryje na gżeniu się na służbie, 15 innych patroli zmieni miejsce gdzie to robią a naczelnik dalej będzie chodził na roksy i zdradzał 20 letnią żone. Świat się nie zmieni a op debil jeszcze będzie miał pod górke u lokalnych smerfów, no ale bo piniadze podatki moje kwiik. Takich chorych rewolucjonistów co bez myslenia chcą wprowadzać swoje rządy bo im sie wydaje to lepsze i sluszne
  • Odpowiedz