Wpis z mikrobloga

Mieszkam aktualnie z dziewczyną, nazwijmy ją Marta, która jest dla mnie definicją przegrywu. Jeśli kiedykolwiek, nie daj Boże, ktoś postanowi ją poślubić, to już szczerze współczuje, bo mąż będzie musiał koło niej skakać do usranej śmierci. Dziewczyna generalnie nie potrafi wokół siebie zrobić nic. Wodę na herbatę grzeje w mikrofalowce, a jej popisowe danie to kakao. Matka przyjezdza dwa razy w miesiącu z Walencji po to żeby zrobić Marcie pranie i przywieźć pudełka z jedzeniem, którymi później #!$%@? jest cała lodówka. Pomyślelibyście co trudnego jest w odgrzaniu jedzenia, które przywozi mi mama z miasta oddalonego o 300km(sic!)? A no drogie Mirki, nawet ta czynność przerasta zdolności kulinarne naszej bohaterki. Marta praktycznie dziennie czeka na swoją siostrę aż wróci z pracy żeby ta odgrzała obiad. Niestety, zdarza się, ze jej siostra ma np inne plany i wraca do mieszkania nieco później niż zwykle. Wtedy wszyscy w mieszkaniu jesteśmy świadkami, jak siostra zostaje powitana w drzwiach tekstem „gdzie Ty #!$%@? byłaś? Nie wiem co zjeść, czekałam aż wrócisz Z PRACY i coś zrobisz!” XDDDDDD
Nawet nie wspominam o tym, ze Marta potrafi po sobie posprzątać (tzn. włożyć do zmywarki naczynia po tym co przygotuje jej siostra). Mózg Marty nie pracuje również podczas czynności jaką jest zamawianie jedzenia przez telefon. Raz byłam świadkiem jak Marta nagrywała na telefon koleżanki to co chciała zamówić żeby później zadzwonić i puścić nagranie z telefonu. ROZUMIECIE? XDDDDD
A teraz najlepsze: laska studiuje prawo na prywatniej uczelni za którą rodzice płacą miliony monet.
Trochę szkoda, iż możliwym jest, że kiedyś skończy te studia i dostanie gdzieś prace, i będzie odpowiedzialna za coś więcej niż gotowanie wody w mikrofalówce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #przegryw
  • 74
  • Odpowiedz
@qtaz: a to spoko. Myślałem ze walnęłaś się o zero. Więc robić 300 km dwa razy w miesiącu to jeszcze nie ma tragedii - sam znam geniuszy którzy pracują we Frankfurcie nad Menem i latają do małopolski na studia co dwa tygodnie wiec wiesz xD co do reszty to łał. Ciężko uwierzyć ze są takie ameby
  • Odpowiedz