Wpis z mikrobloga

Właśnie czekam na kierowcę, który kazał sobie szukać ładunku na poniedziałek. Dzwoniła do nas siostra naszej spedytorki, również spedytorka, że właśnie ten sam kierowca zatrudnił się u nich w firmie i też ładuje się w poniedziałek.
Ktoś chciał kogoś zrobić w uja, ale nie wyszło ¯\_(ツ)_/¯
I tak się powoli żyje, od aferki do aferki.
#bekaztransa #transport #pracbaza
E.....m - Właśnie czekam na kierowcę, który kazał sobie szukać ładunku na poniedziałe...

źródło: comment_r5ENZDthWwrPz4uFKnJ6Wk4cR7PbQ0gp.jpg

Pobierz
  • 20
@Efrajm: Nie jestem w temacie, na czym polegałoby zrobienie w #!$%@?? Że "zaklepał" by towar u Ciebie, zgarnął od siostry spedytorki a ty byś był w dupie w poniedziałek? I co on by z tego miał?
@Efrajm: mi ostatnio jeden powiedział, ze nie przyjedzie o umówionej godzinie na rozmowę kwalifikacyjną, bo ma zaplanowane wizyty w czterech innych firmach i wybierze sobie najlepszą. Trochę mnie to zaszokowało, ale przynajmniej nie #!$%@?ł tego co u Ciebie xD
@Efrajm co za szmata. Trzeba go odciążyć kosztami nie dostarczenia ładunku. To co się dzieje od paru lat z kierowcami to głową mała. Zero honoru i odpowiedzialności. Pewnie w poniedziałek sprzedał by ci bajkę o szpitalu zmarłej ciotce albo Bóg wie co jeszcze. Jest zaduzo miejsc pracy w tym zawodzie i zarobki za wysokie więc baranom wie w głowach poprzewracało. Nie nie jestem spedytorem tylko kierowcą, poprostu widze co się dzieje.