Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu zaczynam dostrzegać coraz większy syf w tagach #rude, #ladnapani, #slodkijezu i innych. I mam pytanie do tych wszystkich wrzucających tam przeciętne panny, czy wręcz takie sobie, faktyczne 2-4/10: Czy moglibyście w końcu wynająć sobie w miarę sensowną dziewczynę do towarzystwa, dać upust swojej frustracji seksualnej, a potem przestać wrzucać gówniane fotki słabej urody amatorek (lub wręcz tłuste lochy lub kobiety o twarzy konia), i przestać zaśmiecać te tagi?

@RzecznikWykopu, serio uważasz, że ta tłustawa szatynka w sukience 'starwarsowej' powinna być otagowana jako #rude i do tego #slodkijezu? Czy Ty jesteś normalny? Rozumiem, że masz problemy ze stuleją, ale zastanów się trochę zanim wrzucasz jakiegoś tłustawego przeciętniaka pod te tagi? Serio jesteś już tak zdesperowany, że każda lepsza spotkana na chodniku to dla Ciebie 10/10? A jak lubisz 'tuczniki' to utwórz sobie osobny tag - nie wiem - może #lubietuczniki albo coś takiego i tam sobie wrzucaj te słabe zdjęcia...

Tak, wiem, mogę do #czarnalista, ale zlitujcie się - stulejarze i przegrywy - i przestańcie zaniżać poziom, bo zaczniecie niebawem tworzyć skalę ujemną, wy miernoty...