Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kami-chan chodzi o zintegrowanie elementu nadwozia z szybą. Ma to za zadanie pomóc rozróżnić różne wersje nadwozia o takiej samej bryle. Nie ma to nic wspólnego z wsiadaniem
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: też myślałem ale o golfie4 choć wiadomo jak to może być ( ) bardzo trzyma sie ceny i jest chodliwy także upolować dobrą sztukę będzie bardzo ciężko. w Niemczech to samo z golfami sami niemcy nimi często jeżdżą ale starsze sztuki może dałoby się trafić ale przy 6 tysiącach same opłaty zjedzą pomysł.
  • Odpowiedz
Francuskie. Znaleźć jakiegoś ogarniętego z segmentu C i będziesz jeździł z zajebistym wyposażeniem i fajnym rocznikiem. Za 307 z 2005 roku dałem 4 lata temu 12k, ma klimę automatyczną, wszystkie szyby w prądzie, ESP, ABS, 6 poduszek. Są wersje ze szklanym dachem, dość łatwo znaleźć skórę i grzane dupy. Jeśli nie kupisz ulepa/topielca to psuje się tak jak każde inne auto. Paliły się te sprowadzane z Francji które nie były na akcji
  • Odpowiedz
@sobakan: Jakoś tak wyszło xD Szukałem auta po silniku- 1.9tdi wybór albo Audi 80 albo Golf 3. Potem kupiłem Vw t3 z 83 no i marka idealna jeśli chodzi o starsze auta. Dzisiaj zamawiałem szczęki do mojej golfiny 35zł za parę...
Gdyby w Golfie 3 blacha była ocynkowana to chyba nigdy bym się na coś innego nie przesiadł :D
  • Odpowiedz
@Kami-chan: wiesz co jest gorsze od kupna używki? Kupno nowego. Zamówiłem w listopadzie 2017 skodę, zwykły #!$%@? samochód dla mas w dobrej cenie, a nie bentley robiony ręcznie pod indywidualne zamówienie. Pierwotny termin kwiecień 2018. Termin znikł z fabryki. Drugi termin maj. Anulowany. Aktualnie termin produkcji to koniec sierpnia, ale dealer mówi żeby się nie przywiązywać do tego terminu. Ja #!$%@?ę, chcesz wydać hajs a nie możesz. Do tego polityka
  • Odpowiedz